• Catering dietetyczny w Olsztynie

  catering dietetyczny Olsztyn

  Nie odkładaj siebie na jutro — odłóż na jutro wszystko inne, bo teraz jest najlepszy czas, by o siebie zadbać. Zostań tam, gdzie jesteś, a resztę zostaw nam. Będziemy towarzyszyć Ci w tym procesie! Poznałeś już catering dietetyczny w Olsztynie? To 16 rodzajów diet, codziennie 35 propozycji dań do wyboru w zależności od tego, na co masz ochotę, hermetycznie pakowane posiłki, które lądują prosto pod Twoimi drzwiami każdego ranka, doświadczeni specjaliści dbający o ich smak i testerzy jakości czuwający nad całym procesem. Ale zacznijmy od początku..

  strzałka w dół
  catering dietetyczny Olsztyn

W diecie pudełkowej w Olsztynie masz wybór

Co lubisz? Jakie dania preferujesz? Lubisz mięso, ryby, zupy, a może sałatki? Co powiesz na smoothie albo shakea? Chciałbyś, ale masz problemy z jelitami, hashimoto albo trawieniem? Potrzebujesz zrzucić parę kilogramów, ale Twoje zamiłowanie do smacznych posiłków jest silniejsze i misja wciąż kończy się niepowodzeniem? Co jeśli powiemy Ci, że nie musisz rezygnować wraz z kaloriami z przyjemności z jedzenia? W cateringu dietetycznym w Olsztynie oferujemy 16 diet do wyboru, nad których tworzeniem codziennie pracuje wykwalifikowany zespół. Specjaliści wyliczają składniki odżywcze posiłków, które są niezbędne dla Twojego organizmu, ale też czuwają nad ich różnorodnością, smakiem, zawartością odpowiednich witamin i suplementów. To nie tylko bilans kaloryczny — to cały proces, który ma Ci ułatwić codziennie funkcjonowanie, dostarczając Twojemu organizmowi tego, co najlepsze.

 • Supreme

  Supreme

  Kcal

  Najwyższy wariant Wyboru menu. Aż 40 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Basic

  Basic

  Kcal

  Podstawowy wariant Wyboru menu. Znajdziesz w nim 15 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Ladies Vibes

  Ladies Vibes

  Kcal

  Dieta (nie) tylko dla Kobiet. Codziennie 15 propozycji lekkich posiłków do wyboru.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Comfort

  Comfort

  Kcal

  Rozszerzony wariant Wyboru menu. Wybieraj komfortowo z 25 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Low Carb

  Low Carb

  Kcal

  Odpowiedni sposób żywienia to już nie tylko noworoczne postanowienia – to styl życia, który narzuca nam coraz bardziej świadome społeczeństwo.

  Białko25%

  Węgle25%

  Tłuszcze50%

 • Types of Vege

  Types of Vege

  Kcal

  Dieta z wyborem wykluczająca mięso pochodzenia zwierzęcego. Bazę diety stanowią posiłki: wege, wege+ryby oraz vegan

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Standard

  Standard

  Kcal

  Dieta odchudzająca dla osób, które mają wysokie oczekiwania i potrzeby żywieniowe.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Active Pro

  Active Pro

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy dużo trenują, chcą zbudować masę mięśniową i prowadzą aktywny tryb życia.

  Białko25%

  Węgle40%

  Tłuszcze35%

 • Low IG

  Low IG

  Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zmniejszyć skoki cukru.

  Białko25%

  Węgle35%

  Tłuszcze40%

 • Keto Fusion

  Keto Fusion

  Kcal

  Dieta wysokotłuszczowa wprowadzająca w stan ketozy. W 8 posiłkach do wyboru każdego dnia można znaleźć ryby, jaja, orzechy, pestki, czerwone mięso, drób i różnorodne oleje.

  Białko20%

  Węgle5%

  Tłuszcze75%

 • Soft

  Soft

  Kcal

  Lekka dieta dla osób z problemami trawiennymi.

  Białko25%

  Węgle45%

  Tłuszcze30%

 • Made By Chef

  Made By Chef

  Kcal

  Restauracyjna jakość jedzenia zamknięta w pudełku! Dopieszczone, niebanalne i pełnowartościowe posiłki.

  Białko20%

  Węgle40%

  Tłuszcze40%

 • Ekonomiczna

  Ekonomiczna

  Kcal

  Dieta dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub chęci na przygotowywanie śniadań i obiadu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Less gluten & lactose

  Less gluten & lactose

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie laktozy i glutenu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Ekonomiczna Wege

  Ekonomiczna Wege

  1200 Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale chcą mieć w diecie ryby

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Detoks sokowy

  Detoks sokowy

  Kcal

  3-dniowa dieta dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Hashimoto

  Hashimoto

  Kcal

  Dieta przy niedoczynności tarczycy.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Fodmap

  Fodmap

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy zmagają się z problemami żołądkowo-jelitowymi.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

Podany rozkład makroskładników jest średnią tygodniową

catering dietetyczny Olsztyn

Oszczędzaj czas, zdrowie i pieniądze z dietą pudełkową w Olsztynie

Od 4 lat, regularnie dostarczamy catering dietetyczny na terenie Polski, ciągle poszerzając obszary naszej działalności, punkty stacjonarne i rodzaje diet. Jesteśmy zawsze o krok przed naszymi Klientami — wychodzimy naprzeciw im i ich potrzebom oraz oczekiwaniom. Mamy świadomość, że przyszło nam żyć w dobrych, pełnych możliwości, ale niesprzyjających zdrowiu czasach. Wszyscy gdzieś pędzimy — do lepszej pracy, większego domu, droższego samochodu, trwalszych relacji i prywatnych osiągnięć. To wszystko wymaga od nas dobrej organizacji i czasu, który coraz częściej wymyka nam się przez palce. Trudno wygospodarować w tym wszystkim czas dla siebie, a jeszcze trudniej znajdować go regularnie by o siebie dbać i kontrolować swój stan zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej. Nieliczni z nas mają czas na spokojne zjedzenie posiłku, nie mówiąc o ich przygotowywaniu, wyszukiwaniu odpowiednich produktów, zakupach i wplataniu do jadłospisu różnorodnych składników i minerałów, których potrzebuje nasz organizm. Tymczasem rodzaj spożywanej diety wpływa nie tylko na nasz układ metaboliczny, ale konsekwencje idą znacznie dalej.

Zamów dietę

Edukujemy naszych klientów w Olsztynie

Publikujemy użyteczne i praktyczne treści z poradami dotyczącmi diety, racjonalnego odżywiania oraz zdrowego trybu życia.

W Catering dietetyczny w Olsztynie dla Ciebie i bliskich

Wyobraź sobie, że urządzasz spotkanie towarzyskie. Wiemy, jak bardzo niekomfortowym może być jedzenie innego posiłku, niż ten, który oferujesz gościom. Nasza dieta pudełkowa w Olsztynie ma za zadanie odciążyć Cię od obowiązków okołojedzeniowych i sytuacji problematycznych związanych z jedzeniem, dlatego mamy rozwiązanie również na to. Codziennie, w panelu Klienta masz nie tylko możliwość wybierać spośród przygotowanych przez nas propozycji dań — możesz również zamawiać dodatkowo gotowe dania mięsne, rybne, tatara, albo sałatki. To świetna alternatywa dla wspólnych posiłków z rodziną lub znajomymi. Nie musisz z nich rezygnować! Zachęcamy do tego, by korzystać z tej opcji, bo dobrze wiemy, że posiłki spajają. To chwile, w których rozmowy wydają się prostsze, a spędzanie czasu przyjemniejsze, zwłaszcza kiedy pod ręką mamy ciasto lub inny deser, który catering dietetyczny w Olsztynie również ma w swojej ofercie. Wybrane przez Ciebie produkty dostarczymy pod Twoje drzwi razem z codziennymi posiłkami wybranymi w diecie, albo dietach.. na które decyduje się coraz większa liczba naszych Klientów ze względu na rabaty.

Zamów dietę
catering dietetyczny Olsztyn

Tania dieta pudełkowa w Olsztynie

W diecie pudełkowej w Olsztynie, zamawiając dwie diety pod ten sam adres, otrzymujesz 10% zniżki, a przy wyborze 3 diet, obejmujemy je rabatem 15%. Możesz więc włączyć do zamówionej przez Ciebie diety dzieci, męża, partnera, przyjaciółkę, współlokatora, albo sąsiadkę. Jedno jest pewne, w cateringu dietetycznym w Olsztynie razem oznacza TANIEJ.

Zamów dietę
catering dietetyczny Olsztyn
Drużyna Vikinga Olsztyn

Dieta pudełkowa w Olsztynie to ludzie!

Posiadamy specjalistów odpowiedzialnych za każdy etap procesu przygotowywania dań, którzy czuwają nad jego przebiegiem, od kucharzy, diabetologów, dietetyków, cukierników, po testerów jakości i logistyki. W cateringu dietetycznym w Olsztynie zajmiemy się Twoim jadłospisem! Powiedz nam tylko…

Poznaj drużynę Vikinga

Transport Vikinga Olsztyn

Korzystając z diety pudełkowej w Olsztynie masz wybór

Niezależnie od tego czy wybierzesz dietę redukcyjną, bez glutenu, laktozy, dla osób z hashimoto, problemami trawiennymi, jelitami, wegetariańską, wegańską, lekką dla kobiet czy dla dzieci, thermo czy ketogeniczną — zapomnisz, że jest to dieta. W diecie pudełkowej w Olsztynie zadbamy o najwyższą jakość smaku, świeżość produktów i niepowtarzalność dań. Twoim zadaniem jest tylko codzienny wybór posiłków, na które masz ochotę spośród 35 propozycji naszych bestsellerów uwielbianych przez Klientów i wariantu kaloryczności diety: 1200, 1500, 2000, 2200, 2500 lub 3000 kcal. Jeśli jednak gotowanie to również Twoja pasja i nie chcesz z niej rezygnować, diecie pudełkowej w Olsztynie masz możliwość zamówienia min. 3 dań. Oznacza to, że możemy wesprzeć Cię posiłkami w tej porze dnia, w której nie masz przestrzeni na jej realizację.

Catering dietetyczny Olsztyn przy wspólnym stole

Nie bez powodu mówi się, że jesteśmy tym, co jemy. Spożywane przez nas produkty wpływają na nasz układ hormonalny, odpornościowy, pamięć, koncentrację, mięśnie, ale także na samopoczucie. Kiedy mamy wielkie plany, ambitne marzenia i cele, często tym, co przeszkadza w ich realizacji, jest nasz stan fizyczny, dolegliwości czy schorzenia. Stres temu nie sprzyja, potęgując je i wyrzucając na pierwsze tło. Jak znaleźć w tym pędzie czas, by odpowiednio zadbać o to co najważniejsze? Niewątpliwie potrzeba do tego odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, swobody w kuchni i niezliczonej ilości pomysłów, aby dieta nie była nudna i powtarzalna, a jednocześnie bogata we wszystkie składniki odżywcze, na które nasz organizm ma zapotrzebowanie.

Zobacz cennik
catering dietetyczny Olsztyn

Tania dieta pudełkowa w Olsztynie

W cateringu dietetycznym w Olsztynie masz także możliwość manewrowania posiłkami. Jeśli obawiasz się, że pięć przygotowanych przez nas posiłków to dla Ciebie za dużo, lub chcesz pewien czas w ciągu dnia poświęcić na gotowanie i jedzenie z rodziną Waszych domowych specjałów, masz możliwość zamówienia trzech dań. Powiedz nam, jak wygląda Twój dzień? Które jego momenty stwarzają Ci przestrzeń na pielęgnowanie tych chwil, a w których potrzebujesz naszego wsparcia posiłkami? Twoje potrzeby to nasz priorytet, dlatego skonstruowaliśmy ofertę diety pudełkowej w Olsztynie tak, by zamiast problemów, stwarzała rozwiązania, dzięki którym jej zamówienie nie będzie problematyczne ani dla Ciebie, ani dla Twojej rodziny i nie zaburzy rodzinnej rutyny. Świetnym rozwiązaniem jest również wybór kilku diet pod jeden adres, który gwarantuje niższe ceny — przy zamówieniu dwóch diet obowiązuje zniżka 10%, a w przypadku trzech diet - 15% rabatu.

Wybór posiłków Vikinga Olsztyn Wybór posiłków Vikinga Olsztyn

Co powiesz na śniadanie, drugie śniadanie i obiad? W Twoich rękach pozostawimy przygotowanie podwieczorków i kolacji. Możesz też wybrać drugą opcję, jeśli to rano masz więcej czasu i śniadania oraz drugie śniadania zechcesz przyrządzać samodzielnie. Wybór — jak zawsze w cateringu dietetycznym w Olsztynie — jest po Twojej stronie!

Zastanawiasz się nad zamówieniem?

Zamów zestaw testowy
5 posiłów za 34,99 PLN

Zamów teraz
catering dietetyczny Olsztyn

Skontaktuj się
z vikingiem

albert
bulb paint1 paint2
bo-kuchnia-vikinga to-mądry wybór-jest! albert-signature
albert-mobile