Nasze diety

Dieta Acvite

Dieta "Active" jest kierowana do osób chcących wesprzeć hipertrofię mięśniową. Całość jest tak skomponowana, aby pobudzać wszystkie najważniejsze procesy, czyli:

 • Substancje anty zapalne takie jak odpowiednio dobrane warzywa, nasiona, orzechy, oliwy, owoców oraz przyprawy.
 • W kształtowaniu sylwetki niesamowicie ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom magnezu oraz wapnia.
 • Owoce odpowiednio dobrane działają anty-zapalnie, inne natiomiat nadają się świetnie, ponieważ wspierają zasoby glikogenu mięśniowego i wątrobowego! Co w efekcie przełoży się na lepszą jakośc treningu i sylwetki.
 • Odpowiedni ładunek glikemiczny oraz indeks zapewnią wraz z powyżej wymienionymi rzeczami świetną pracę insuliny!
Taką dietą można również leczyć inslulinoodporność czy cukrzycę typu drugiego, jeżeli odpowiednio dobierzemy kaloryczność diety.

Zamów

Dieta Thermo

Skomponowana dla osób, które chciałby pozbyć się nadmiaru kilogramów, poprzez wspieranie terogenezy (bezdrżeniowej). Czym jest zatem termogeneza w kilku prostych słowach?

Jest procesem zamieniania ATP (głównej cząsteczki energii w naszych komórkach) w ciepło, które zachodzi w brunatnej tkance tłuszczowej. Białko jako składnik diety jest podstawą do kształtowania sylwetki. W większej ilości sprzyja odchudzaniu w mniejszej budowaniu masy mięśniowej (Czym będzie bardziej charakteryzowała się dieta "Active") Badania pokazują że proteiny zwiększają tempo przemiany materii o około 25% ilości dostarczanej energii.

Termogenezę można wspierać również suplementacją wpływając na wydzielanie katecholamin, receptory adrenagiczne i aktywność wybranych enzymów uczestniczących w rozkładzie noradrenaliny - co mogłoby być świetnym uzupełnieniem tej diety.

Zamów

Dieta Low Protein

Dieta Low Protein jest dedykowana sportowcom trenującym sporty wytrzymałościowe oraz osobom nieaktywnym fizycznie, które chciałby po prostu zdrowo się odżywać. Może okazać się idealnym rozwiązaniem u osób borykającymi się problemami trawiennymi

Zamów

Dieta Hashimoto

Hashimoto jest stanem zapalnym tarczycy, dlatego cała dieta jest tak skonstruowana, aby opiera się na produktach, które w badaniach naukowych obniżają stan zapalny organizmu w tym tarczycy dodatkowo produkty w niej zawarte wspierają wspierają pracę tarczycy. W diecie również eliminujemy wszystkie produkty, które najczęściej szkodzą jej pracy.

Zamów

Dieta Ketogeniczna

Dieta ketogeniczna to sposób odżywiania, w którym należy zwiększyć podaż tłuszczów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów. Istotą tego rodzaju diety jest wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Skutkiem tego jest spalanie zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Zgodnie z założeniami, spożycie tłuszczu należy zwiększyć do takiej ilości, aby stanowił od 75% do 90% zapotrzebowania Pozostała część energii powinna pochodzić z białek (10%) oraz węglowodanów (3%).

Zamów

Detoks sokowy

Czy jest możliwe zrobienie detoksu poprzez wprowadzenie odpowiednich składników diety? Zacznijmy od tego, że nasz organizm ma sam w sobie bardzo silny mechanizm eliminowania toksyn. Żeby do tego doszło musimy mieć sprawny żołądek, jelita, wątrobę, nerki, płuca oraz odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej to właśnie w niej kumuluję się ogromna ilość toksyn.

Żyjąc w środowisku mocno zanieczyszczonym (leki, żywność, woda, powietrze), warto wspomóc enzymy detoksykacji organizmu. Poprzez wprowadzanie owoców czy warzyw zawierających w sobie:

 • 1.Kwercetyne
 • 2.Sulforafan
 • 3.Flawonoidy (antyoksydanty)
 • 4.Składniki pobudzające glutation.
 • 5.Składniki pochodzące z diety śródziemnomorskiej
 • 6.Związki zawarte w białej i zielonej herbacie, czosnek, jarmuż, imbir, kapusta, brokuły, brukselka, pomidory czy jabłka
 • Zamów