Viking Junior - dieta pudełkowa dla dzieci

Viking Junior

1500 Kcal

Dieta pudełkowa stworzona z myślą o Twoich pociechach.

Młody organizm potrzebuje wartościowych posiłków, które są niezwykle ważne do prawidłowego rozwoju. Kuchnia Vikinga wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i nastolatków, i specjalnie dla nich stworzyłem dietę pudełkową, aby odciążyć trochę zapracowanych rodziców.

Od teraz już nieważne, czy dziecko uczy się stacjonarnie, czy ma naukę zdalną. Codziennie rano otrzyma 5 posiłków na cały dzień, które dostarczą mu najpotrzebniejsze wartości odżywcze oraz siłę na trudne godziny nauki. Dieta Viking Junior sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży.

Dieta pudełkowa dla dzieci to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy w natłoku obowiązków zapominają o zrównoważonej diecie dla swojej rodziny. Nierzadko wymaga to poświęcenia dużej ilości czasu na układaniu jadłospisu, zrobieniu zakupów i w końcu przygotowaniu świeżych posiłków. Dlatego z wielką przyjemnością odciążymy naszych klientów i zaoszczędzimy ich czas, robiąc to wszystko za nich.

Catering dla dzieci i młodzieży – radość pociechy, spokój rodzica

Wiem, że dzieci nie interesują się bilansem kalorycznym ani wartościami odżywczymi. Dla nich ma być smacznie i kolorowo. Dlatego catering dla dzieci został stworzony tak, by rodzice nie martwili się o zdrowie swoich pociech, a te miały pyszne posiłki, które będą jadły też oczami.

Dzieci nie lubią jeść ciągle tych samych rzeczy, szybko nudzą się kanapkami. Poza tym przekonać niektóre pociechy do jedzenia warzyw i owoców to nie lada wyczyn! Ale my lubimy wyzwania i staramy się, aby przemycać zdrowe składaniki w każdym posiłku, nie zapominając, by jedzenie było pyszne i zachęcało dzieciaki do spożywania.

Nie ukrywamy, że dzieci bywają najbardziej wymagającymi klientami. Rodzice dobrze wiedzą, jak często zmieniają się ich smaki, jak dużo produktów nie trafia w ich gusta. Ale nie martw się – w Kuchni Vikinga na każdego niejadka znajdziemy stosowne rozwiązanie.

Dieta dostępna w kaloryczności 1500 kcal już od 54,90 zł za dzień.

Dieta Viking Junior składa się z

Białko25%

Węgle40%

Tłuszcze35%

Kcal

  • 1500

Zestaw testowy

  • 34.99 zł

Cały zestaw

  • 54.9 52.2

Automatycznie naliczające się rabaty.

Rabaty nie łączą się.

na zamówienia
powyżej 10 dni

rabat -1zł

na zamówienia
powyżej 20 dni

rabat -2zł

odbierz rabat -5%

za swoje pierwsze zamówienie