Posiłek Vikinga Ekstra - dieta pudełkowa do pracy

Posiłek Vikinga Ekstra

800 Kcal

Drugie śniadanie i obiad dla zapracowanych.

Dieta pudełkowa do pracy zrobiła furorę wśród tych, którzy lubią dobrze zjeść, ale brakuje im czasu na przygotowywanie posiłków. Nieważne, czy pracują zdalnie, czy w biurze, każdy potrzebuje energii i siły na cały dzień. Dlatego w Kuchni Vikinga przygotowaliśmy ofertę również dla tych, którzy śniadania i kolacje robią sami, ale mają problem z drugim śniadaniem i obiadem.

Ktoś, kto chce zdrowo się odżywiać, musi pamiętać, aby jego posiłki były zbilansowane oraz pożywne. Czasami wiąże się to z dłuższym przygotowywaniem, na które nie każdy ma czas. Dlatego w Kuchni Vikinga dbamy o tych, którzy chcą zjeść smaczne posiłki w pracy i dostarczamy im je pod same drzwi (za darmo!).

Gotowanie to dla niektórych przyjemność, z której nie chcą rezygnować. Z nami nie musisz z tego zupełnie rezygnować, możesz spędzać przyjemne poranki i wieczory w kuchni, nam powierzyć tylko posiłki do pracy. Wiemy, że będzie to ułatwienie, a obiady pudełkowe sprawdzą się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i zdalnej.

Pożywne posiłki do pracy z Kuchnią Vikinga

Nasz catering do pracy składa się z dwóch smacznych posiłków, które dodadzą energii każdemu, kto szczególnie potrzebuje jej w ciągu dnia. Nie musisz już “zapychać się” słodkim pieczywem, drogimi kanapkami czy fast foodami, które dadzą uczucie sytości na chwilę. Dzięki naszym posiłkom będziesz syty i nie zabraknie Ci chęci do pracy.

Wariant Posiłek Vikinga Extra jest opcją dla tych, którzy jedzą mięso, ryby, nabiał i inne różnorodne składniki. Dostępna jest opcja, żeby wymienić dany posiłek na inny. Jeśli jednak nie tolerujesz któregoś składnika lub jesteś na diecie wegańskiej/wegetariańskiej – zalecamy zobaczyć inne nasze diety. W Kuchni Vikinga dostępnych jest kilkanaście diet, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie masz czasu robić sobie jedzenia do pracy? Wybierz nasze obiady pudełkowe! Dwa posiłki dziennie (800 kcal) tylko za 30.90.

Dieta Posiłek Vikinga Ekstra składa się z

Białko30%

Węgle45%

Tłuszcze25%

Kcal

  • 800

Cały zestaw

  • 30.9 zł

Automatycznie naliczające się rabaty.

Rabaty nie łączą się.

na zamówienia
powyżej 10 dni

rabat -1zł

na zamówienia
powyżej 20 dni

rabat -2zł

odbierz rabat -5%

za swoje pierwsze zamówienie