Dieta "Active" jest kierowana do osób chcących wesprzeć hipertrofię mięśniową. Całość jest tak skomponowana, aby pobudzać wszystkie najważniejsze procesy, czyli:

  • Substancje anty zapalne takie jak odpowiednio dobrane warzywa, nasiona, orzechy, oliwy, owoców oraz przyprawy.
  • W kształtowaniu sylwetki niesamowicie ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom magnezu oraz wapnia.
  • Owoce odpowiednio dobrane działają anty-zapalnie, inne natiomiat nadają się świetnie, ponieważ wspierają zasoby glikogenu mięśniowego i wątrobowego! Co w efekcie przełoży się na lepszą jakośc treningu i sylwetki.
  • Odpowiedni ładunek glikemiczny oraz indeks zapewnią wraz z powyżej wymienionymi rzeczami świetną pracę insuliny!

Taką dietą można również leczyć inslulinoodporność czy cukrzycę typu drugiego, jeżeli odpowiednio dobierzemy kaloryczność diety.

Skomponowana dla osób aktywnych fizycznie, które chciałby pozbyć się nadmiaru kilogramów, poprzez wspieranie terogenezy (bezdrżeniowej). Czym jest zatem termogeneza w kilku prostych słowach?
Jest procesem zamieniania ATP (głównej cząsteczki energii w naszych komórkach) w ciepło, które zachodzi w brunatnej tkance tłuszczowej. Białko jako składnik diety jest podstawą do kształtowania sylwetki. W większej ilości sprzyja odchudzaniu w mniejszej budowaniu masy mięśniowej (Czym będzie bardziej charakteryzowała się dieta "Active") Badania pokazują że proteiny zwiększają tempo przemiany materii o około 25% ilości dostarczanej energii. Dieta dodatkowo zapewnia sytość oraz glikogen niezbędny do treningu.

Dieta ta jest kompozycją dwóch obiadów oraz kolacji. Dedykowana osobom aktywnym, które nie mają czasu na przygotowanie wszystkich posiłków samodzielnie. Na etykiecie znajdą Państwo rozkład kaloryczności oraz makroskładników, który można wykorzystać do dalszego budowania własnej diety, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami oraz założeniami dietetycznymi.

Dieta ta ma zadanie zmniejszać skoki cukru poprzez wprowadzanie produktów z niskim indeksie oraz ładunku glikemicznym. Mniejsze skoki cukry zmniejszają uczucie głodu, uczucia znużenia po posiłku oraz działają prozdrowotnie na wielu płaszczyznach. Super, może się sprawdzić u osób, które chciałby budować wysokojakościową masę mięśniowej dodając odpowiednie ilości białka do diety.

Dieta wegetariańska + ryby; Posiada te same zalety co dieta bez ryb, jednak ma mniej niedobór przez większe ilości np. EPA, DHA, choliny. Co przyczyni do lepszego funkcjonowania organizmu i zmniejszeniu niedoborów, które mogą powstawać w dietach bez ryb oraz mięsa.

Hashimoto jest stanem zapalnym tarczycy, dlatego cała dieta jest tak skonstruowana, aby opiera się na produktach, które w badaniach naukowych obniżają stan zapalny organizmu w tym tarczycy dodatkowo produkty w niej zawarte wspierają wspierają pracę tarczycy. W diecie również eliminujemy wszystkie produkty, które najczęściej szkodzą jej pracy.

Głównymi zaletami diety ketogenicznej jest mniejsze uczucie głodu, cukrzycy, otyłość, stanów zapalnych, bólu, poprawa funkcji kognitywnych na wielu płaszczyznach (szczególnie u osób które zgłaszają takie problemy), poprawia pracę wątroby. Świetnie można ją wykorzystać w pewnych okresach przygotowań wśród sportowców oraz jako sposób na szybki spadek masy ciała w krótki czasie. Należy pamiętać, że dieta ketogeniczna nie jest dietą dla każdego oraz dla osób trenujących na co dzień bardzo intensywnie.

Dieta ekonomiczna składa się z trzech zdrowych posiłków, które dostarczane są pod Państwa drzwi z uwzględnieniem produktów zwierzęcych.

Dieta ekonomiczna wegę, są to trzy zdrowe posiłki, które dostarczane są pod Państwa drzwi bazując na kuchni wegetariańskiej.

Czy jest możliwe zrobienie detoksu poprzez wprowadzenie odpowiednich składników diety? Zacznijmy od tego, że nasz organizm ma sam w sobie bardzo silny mechanizm eliminowania toksyn. Żeby do tego doszło musimy mieć sprawny żołądek, jelita, wątrobę, nerki, płuca oraz odpowiedni poziom tkanki tłuszczowej to właśnie w niej kumuluję się ogromna ilość toksyn.

Żyjąc w środowisku mocno zanieczyszczonym (leki, żywność, woda, powietrze), warto wspomóc enzymy detoksykacji organizmu. Poprzez wprowadzanie owoców czy warzyw zawierających w sobie:

  • 1.Kwercetyne
  • 2.Sulforafan
  • 3.Flawonoidy (antyoksydanty)
  • 4.Składniki pobudzające glutation.
  • 5.Składniki pochodzące z diety śródziemnomorskiej
  • 6.Związki zawarte w białej i zielonej herbacie, czosnek, jarmuż, imbir, kapusta, brokuły, brukselka, pomidory czy jabłka

Pełnowartościowe danie obiadowe + posiłek numer 2. Całość około 800 kcal.

Zdrowa dieta, która zapewni prawidłowy rozwój psychiczny oraz fizyczny Twoich dzieci.

Dieta bez laktozy.