SILNY BYK & KUCHNIA VIKINGA

silnybyk czarne bialy byk

W dniu 23.08 zgłosił się do nas catering dietetyczny Silny Byk, który z uwagi na drastyczny spadek zamówień, aktualną sytuację makroekonomiczną oraz zapaść na rynku cateringów dietetycznych, musiał zaprzestać prowadzenia swojej działalności operacyjnej.

Zgodziliśmy się przejęć zobowiązania firmy cateringowej “Silny Byk” wobec ich Klientów, tym samym nieodpłatnie wyprodukować i dostarczyć wszystkie zamówienia aktywnych Klientów, którzy zgłoszą się do nas samodzielnie w określonym terminie.

W związku z powyższym, uruchomiliśmy dodatkową infolinię, która będzie działała WYŁĄCZNIE w dniach 25.08.2023 – 01.09.2023 w godzinach 8:00-16:00. (po tym czasie kontakt nie będzie dostępny, a zamówienie niemożliwe do zrealizowania).

Numer kontaktowy: +48 22 230 2504
Adres e-mail: bok.viking@gmail.com

Pewnie zastanawiacie się, dlaczego wzięliśmy na siebie taką odpowiedzialność?

Gdy w 2021 roku rynek cateringów dietetycznych notował ogromny trend wzrostowy, pojawiło się mnóstwo firm, które obecnie z różnych powodów, m.in: wysokie ceny produktów spożywczych, energii, kosztów transportu, rosnącej inflacji oraz mniejszego popytu – nie są w stanie prowadzić już rentownego przedsiębiorstwa.

Zależy nam na tym, aby rynek cateringów dietetycznych nie ucierpiał z powodu upadłości części z nich, aby konsument nadal korzystając z formy pre paid, mógł czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że zamówienie za które przelał należność zostanie zrealizowane.

Poza tym, mamy nadzieję, że Klienci cateringu  „Silny Byk”, którzy zdecydują się na obsługę swoich zamówień przez naszą firmę, poczują się z nami bezpiecznie, będą usatysfakcjonowani jakością naszych dań i zaangażowaniem w najwyższej jakości obsługę na tyle, aby ostatecznie zostać z nami na dłużej.