• Ladies Vibes
  by Kasia Zielińska

  Spróbuj nowej diety dla Kobiet, stworzonej we współpracy z Kasią Zielińską!

  Zamów

Dieta odchudzająca dla kobiet - zadanie dla Vikinga

Jednym z podstawowych zadań, które należą do codziennych obowiązków każdego pracownika jest przyjmowanie i realizacja zadań. O wiele przyjemniej byłoby je delegować. Wyobraź więc sobie, że jesteś szefem we własnym domu. Nie zmywasz, nie gotujesz, nie układasz listy zakupów, nie przemycasz do potraw warzyw ani nie dbasz o codzienne zapotrzebowanie na witaminy. Zatrudniasz Vikinga, a On czuwa nad wszystkim. Rozpieszcza i zaskakuje, a Ty codziennie czujesz się jakbyś dostawała prezent, bo pod drzwiami czekają na Ciebie hermetycznie zapakowane pudełka z daniami, które sama wybrałaś. Jedynym zadaniem, które należy do Ciebie, jest delektowanie się ich smakiem i cieszenie oczu starannie ułożoną kompozycją. Wszystko jest możliwe, czasem wystarczy jedynie wypowiedzieć życzenie głośno.

Skup się na tym
co ważne

Dieta dla kobiet Ladies Vibes to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które nie mają czasu na gotowanie, ale również dla tych, których pasja leży dużo dalej niż kuchenny blat.
Nie trać czasu na coś, co nie sprawia Ci przyjemności i pozbawia możliwości wykorzystania prawdziwego potencjału. Gdzie widzisz siebie za 2, 5 albo 10 lat? Teraz możesz poświęcić 100% swojej uwagi temu, co dla Ciebie naprawdę ważne, bez konieczności wykonywania zadań, które nie sprawiają Ci przyjemności. Możesz realizować swoje plany i krok po kroku dążyć do ich spełnienia - masz na to przestrzeń. Ustal listę swoich priorytetów na nowo, wykreślając z niej te, które teraz spoczywają na barkach Vikinga i uzupełnij lukę. Spełniaj się zawodowo, jako matka, żona, przyjaciółka, odkrywaj swoją kobiecość. Rób to co lubisz i czerp z tego radość. Po prostu zwolnij, od przyspieszania tempa jesteśmy my - Twoje posiłki będą na czas!

Znajdź czas na przyjemności

Dieta dla kobiet to projekt, który ma za zadanie przede wszystkim ułatwić Ci wygospodarowanie przestrzeni na to, co naprawdę ważne. Przejmujemy Twoje obowiązki - zadbamy o dostarczenie zdrowych, smacznych i pożywnych posiłków w Twojej diecie. Jak wykorzystasz zaoszczędzony czas, który do tej pory spędzałaś na planowaniu i przygotowywaniu pełnowartościowych posiłków, na stanie w kolejkach, szukanie przepisów, gotowanie i sprzątanie kuchennych blatów? Teraz możesz zaplanować chwilę tylko dla siebie. Na co chcesz ją poświęcić? Na relaks, rozwój osobisty, chwilę ciszy, a może pogłębianie relacji? Weź długą relaksującą kąpiel, przeczytaj książkę odłożoną kilka miesięcy temu na półkę, wyjdź na spotkanie z przyjaciółmi, randkę, lub do kina - Viking zadba w tym czasie o Twoje posiłki na kolejny dzień. My zadbamy o Twój organizm, Ty zadbaj w tym czasie o swoje samopoczucie. Razem osiągniemy upragnioną harmonię.

Zwolnij z dietą odchudzającą dla kobiet

Do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy średnio 7 godzin snu. Możemy dostarczyć Ci niezbędne składniki odżywcze, cieszące oczy kompozycje i rozpieszczać niskokalorycznymi deserami, ale nic nie zastąpi wydajnego snu i relaksu. Znajdź czas na delektowanie się naszymi daniami, przygotowanymi z największą starannością - jedzenie w pośpiechu może powodować wiele dolegliwości. Zadbaj o przestrzeń i zdrowy balans pomiędzy pracą, obowiązkami i zabieganiem a chwilą wyciszenia. Będąc stale w trybie zadaniowym, musisz pozwolić sobie na przerwy i regenerację. Pozwoli Ci to zachować efektywność i wydajność, która sprawi, że łatwiej osiągniesz swoje cele. Jesteśmy po to by Cię w tym wspierać, ale musisz nam w tym trochę pomóc. Stres i pośpiech nie są Twoim sprzymierzeńcem, od teraz jesteśmy nim my, przejmując Twoje obowiązki i tworząc Ci przestrzeń na zwolnienie tempa w codziennym biegu.

Odżywiaj się zdrowo, czuj się lekko

Lekka dieta zazwyczaj kojarzy nam się z ogromną ilością sałat i warzyw, kosztem mięs, a zwłaszcza deserów. Dieta Ladies Vibes została stworzona z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Teraz aby zjeść zdrowo, smacznie, pożywnie, a jednocześnie czuć się lekko, nie musisz wybierać. Zamkniemy wszystkie te aspekty w każdym dostarczonym pod Twoje drzwi pudełku. Wszystko jest kwestią odpowiedniego bilansu odżywczego i procesu przetwarzania poszczególnych składników. Możesz czuć się lekko jedząc mięsa, ryby, sałatki, zupy, a nawet desery. Zadbamy o odpowiedni bilans makro i mikroskładników, które dostarczą do Twojego organizmu niezbędne składniki odżywcze. Tu nie ma mowy o powtarzalnych, banalnych daniach, bo dieta nie oznacza rezygnacji z przyjemności, wręcz przeciwnie — może równie dobrze rozbudzić ją na nowo. Wybierz kaloryczność diety spośród czterech wariantów w przedziale od 1200 do 2000 kcal, a później ze spokojem delektuj się smakiem dań przygotowanych przez Szefa Kuchni we współpracy z Kasią Zielińską.

Białko
20%
Węgle
45%
Tłuszcze
35%

Najlepsza dieta na wskroś kobieca

Lekka
jak piórko
Energia na cały
aktywny dzień
Tylko świeże
składniki
Przepisy przygotowane we współpracy z Kasią Zielińską
Różnorodne posiłki koniec z nudnym cateringiem!
Ekologiczne
opakowania

Pysznie, zdrowo,
estetycznie

Śniadanie
2 Śniadanie
Obiad
Podwieczorek
Kolacja
Zamów
 • Ty tu rządzisz - zdecyduj co zjesz

  Powiedz nam co dziś lubisz. Dobrze wiemy, że każdy z nas ma inne preferencje kulinarne. Czasem zmieniają się one z dnia na dzień. Raz mamy ochotę na śniadanie na słodko, innym razem zjedlibyśmy danie wytrawne. Czasem mamy dość kaszy, innym razem nie możemy patrzeć na sałatę. Stworzona przez nas dieta dla kobiet jest różnorodna, znajdziesz w niej zupy, zdrowe sałatki, smoothie, koktajle i desery. A może masz ochotę spróbować czegoś zupełnie innego niż do tej pory? W diecie Ladies Vibes masz wybór, dlatego zawsze będą czekały na Ciebie dwie wyjątkowe propozycje każdego z posiłków. Wybieraj śniadania, drugie śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje tak jak lubisz, komponując swój zestaw posiłków z przygotowanych przez nas alternatyw.

  Ty decydujesz - my dowozimy!

Wciąż się
zastanawiasz?
Po prostu
Spróbuj

Zamów
 • Dieta skrojona pod nasze potrzeby

  Codzienność stawia przede mną wiele wyzwań. Plany zdjęciowe, teatr, wyjazdy. Jestem w ciągłym ruchu, a energia musi towarzyszyć mi przez cały mój dzień. Aby zachować równowagę w życiu, planuję swój odpoczynek i znajduję czas na przyjemności. To możliwe, bo nie muszę myśleć o tym co zjem, nie tracę czasu na robienie zakupów i przygotowywanie posiłków. Dietę Ladies Vibes mam zawsze ze sobą.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak zamówić dietę redukcyjną dla kobiet?

Wybierz program z wyborem menu, następnie kliknij wariant LADIES VIBES.

Czy dieta posiada wybór menu?

Tak, w diecie Ladies Vibes możesz wybierać codziennie z dwóch, specjalnie przygotowanych propozycji, np. śniadanie na słodko lub na słono - do wyboru. (wyboru dokonasz samodzielnie posiadając panel klienta)

Ile wcześniej mogę dokonać wyboru menu?

Wyboru można dokonać dwa dni wcześniej do godz. 10:00. Przykładowo: w poniedziałek do godz. 10:00 można dokonać wyboru menu na środę.

Czy będąc facetem mogę zamówić dietę dla Kobiet?

Jasne! Viking nie ma nic przeciwko.