overlay overlay-mobile
viking-shadow
viking_karta_produktu
palce
TYPES-OF-WEGE-min

Types of vege

Dostępne kaloryczności
1200 kcal
1500 kcal
1800 kcal
2000 kcal
2200 kcal
2500 kcal
3000 kcal
Opis diety
Dieta z wyborem wykluczająca mięso pochodzenia zwierzęcego. Bazę diety stanowią posiłki: wege, wege+ryby oraz vegan

Stosujesz dietę, która wyklucza z codziennego spożycia mięso? Pamiętaj, że Twój organizm nadal potrzebuje produktów w nim zawartych! To ważne, by jadłospis uzupełniał wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których dostarczają produkty mięsne.

Zastąpienie mięsa odpowiednimi składnikami odżywczymi jest możliwe, ale jest również pracochłonne więc odpowiednio się do tego przygotuj.

Chyba, że nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu nie lubisz tego robić? Czujesz, że brak Ci odpowiedniej wiedzy na temat właściwego bilansowania produktów?

Przedstawiamy dietę Types Of Vege, przygotowaną przez Kuchnię Vikinga!

To połączenie diety wegetariańskiej i wegańskiej, w której składzie nie zasmakujesz produktów mięsnych.

Czy można jeść dania bez mięsa, które będą pożywne i smacznie? Udowadniamy, że można!

Codziennie dostarczymy Ci 5 pełnowartościowych, różnorodnie skomponowanych posiłków. Jakich? Ty nam powiedz – w diecie Types Of Wege to Ty decydujesz!

Dieta wegetariańska czy wegańska? A może obie?

Obowiązki domowe, spotkania towarzyskie, praca, pasja, odpoczynek, zadbanie o zdrowie – to dużo zajęć jak na 24 godziny. Trudno pogodzić je ze sobą tak, aby w każdej sferze dawać z siebie 100% zaangażowania.

Dieta pudełkowa Types Of Vege to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, które dostarczymy prosto pod drzwi Twojego domu. Oferujemy Ci kilka dodatkowych godzin do dyspozycji, które zyskujesz na poczet rezygnacji z zakupów, wymyślania posiłków, gotowania i sprzątania powstałego po nim bałaganu.

Wyobraź sobie, że przychodzisz z pracy, a na stole masz gotowy, pyszny obiad. To tak jakby przygotował go Twój najlepszy Przyjaciel, który dokładnie wie, o której godzinie wracasz i gotuje to, na co masz ochotę. Jesz, a następnie odpoczywasz lub oddajesz się ulubionym czynnościom. Nie przygotowujesz posiłków na kolejny dzień, nie obmyślasz listy zakupów, bo dobrze wiesz, że kolejnego dnia rano torba wypełniona daniami na cały dzień, znów będzie czekać pod Twoimi drzwiami. To, co w niej znajdziesz zależy od Ciebie.

Dieta Types Of Vege to dieta wegetariańska i wegańska jednocześnie. Jak to możliwe? Decydując się na tę dietę, rodzaj każdego dostarczanego przez nas posiłku sam wybierasz.

Masz ochotę na rybę? Nie ma sprawy! Chętnie zjadłbyś danie wegańskie? To da się zrobić!

Dieta składa się z 5 posiłków, które przygotujemy, zapakujemy i dostarczymy pod Twoje drzwi. Jednak to Ty decydujesz czy dostarczone Ci śniadanie będzie wegańskie, wegetariańskie lub wegetariańskie z rybami. Co więcej – drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje również wybierasz spośród przedstawionych przez nas propozycji. 

Twoim Przyjacielem jest Viking, który spełnia kulinarne zachcianki podopiecznych!

Eliminacja mięsa w diecie wegańskiej i wegetariańskiej – brak czy zysk?

Dieta wegańska i wegetariańska to sposób żywienia, który ma wiele korzyści dla naszego zdrowia. Uboższe w kalorie i tłuszcze produkty, sprzyjają redukcji masy ciała, co jest naturalnym efektem spożywania przygotowanych przez nas posiłków. 

Duża ilość warzyw, owoców, nasion i pełnoziarnistych produktów zbożowych w wegetariańskiej diecie pudełkowej to źródło błonnika i niezbędnych składników, które są dostarczane do Twojego organizmu. Błonnik sprzyja zahamowaniu stanów zapalnych w organizmie, dlatego często w dużych ilościach spożywają go osoby, które zmagają się ze zwyrodnieniowym zapaleniem stawów, endometriozą lub podczas występowania nowotworów. Dieta wegetariańska to przede wszystkim ograniczenie produktów bogatych w  cholesterol i tłuszcze nasycone, co wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu (LDL) – ma to korzystny wpływ na pracę serca. Dieta wegańska eliminuje ryzyko związane z bakteriami i wirusami przenoszonymi przez produkty odzwierzęce, a odpowiednio zbilansowana może przyczynić się do obniżenia ryzyka chorób serca, nadciśnienia tętniczego, otyłości, cukrzycy i niektórych typów nowotworów. Jadłospis, w którym łączymy dietę wegetariańską i wegańską, to źródło korzyści dla naszego stanu zdrowia, ale też samopoczucia. Uczucie lekkości, redukcja masy ciała, lepsza koncentracja – to zaraz obok smacznych i pożywnych posiłków najczęściej wymieniane przez naszych Klientów zalety diety Types Of Vege.

W zależności od indywidualnych preferencji, dieta dostępna jest w siedmiu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal.

W diecie Types Of Vege to Ty decydujesz podczas całego procesu naszej współpracy – od kaloryczności i godzin dostaw posiłków pod Twoje drzwi, po wybór każdego dania z przygotowanych przez nas 3 alternatyw!

Kcal Cena za 1 dzień Cena powyżej 5 dni
1200 60.9 zł 59.9 zł
1500 68.9 zł 67.9 zł
1800 71.9 zł 70.9 zł
2000 73.9 zł 72.9 zł
2200 76.9 zł 75.9 zł
2500 79.9 zł 78.9 zł
3000 84.9 zł 83.9 zł

Wspólne wybory,
wspólne oszczędzanie!

15% RABATU przy zamówieniu
trzeciej diety pod ten sam adres. Regulamin promocji

Group 3874
Group 3875

Masz wątpliwości?

Skorzystaj z darmowej konsultacji z naszymi Dietetykami.

Poniedziałek - Piątek
7:00 – 15:00

+48 22 230 24 00
(wew. 2)
dietetyk@kuchniavikinga.pl
Mask Group 34

Bestsellery w Kuchni Vikinga

5.0 Pyzy z mięsem z kwaśną śmietaną pietruszkową, prażoną cebulką i buraczkami na ciepło
5.0

Pyzy z mięsem z kwaśną śmietaną pietruszkową, prażoną cebulką i buraczkami na ciepło

5.0 Porzeczkowy jogurt grecki z gorzką czekoladą, podany z kluskami leniwym
5.0

Porzeczkowy jogurt grecki z gorzką czekoladą, podany z kluskami leniwymi

5.0 Pancakes bananowe z serkiem czekoladowo-kokosowym i konfiturą agrestową
5.0

Pancakes bananowe z serkiem czekoladowo-kokosowym i konfiturą agrestową

4.99 Quesadillas z pulled pork i serem BBQ, sos 1000wysp, warzywa
4.99

Quesadillas z pulled pork i serem BBQ, sos 1000wysp, warzywa

4.96 Nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych z opiekanymi ziemniaczkami, dipem BBQ i colesławem z czerwonej kapusty
4.96

Nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych z opiekanymi ziemniaczkami, dipem BBQ i colesławem z czerwonej kapusty

4.95 Chińskie pierożki z otrębami z farszem wieprzowym z kapustą pekińską z sosem sweet-chili i sezamem
4.95

Chińskie pierożki z otrębami z farszem wieprzowym z kapustą pekińską z sosem sweet-chili i sezamem

4.93 Sałatka z grillowanym kurczakiem, batatem, mozzarellą, ogórkiem, pomidorkami cherry, suszoną żurawiną i pestkami dyni, winegret BBQ_
4.93

Sałatka z grillowanym kurczakiem, batatem, mozzarellą, ogórkiem, pomidorkami cherry, suszoną żurawiną i pestkami dyni, winegret BBQ

4.92 Butter chickpeas z curry podane z ryżem czarno-białym, chlebkiem nan i koledrą
4.92

Butter chickpeas z curry podane z ryżem czarno-białym, chlebkiem nan i koledrą

albert
bulb paint1 paint2
bo-kuchnia-vikinga to-mądry wybór-jest! albert-signature
albert-mobile