Dieta detoks sokowy

Detoks sokowy

1200 Kcal

3-dniowa dieta dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn.

Bywają takie dni, kiedy porzucamy liczenie kalorii i żyjemy chwilą. Święta, imprezy okolicznościowe, urlop w wypasionym hotelu. Jedzenie jest wielką przyjemnością, ale potem nasz organizm wręcz błaga o oczyszczenie.

Nie musimy rezygnować z rodzinnego świętowania, ciągle sobie czegoś odmawiać, a w święta siedzieć przy pustym talerzu. W takiej sytuacji polecam Dietę detoks sokowy. Dotyczy to również tych osób, które palą papierosy, piją za dużo kawy lub przesadzili z alkoholem.

Dieta sokowa składa się z 5 na maxa wartościowych soków, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i odciążą żołądek. Zamiast zjadać 5 klasycznych posiłków, wypijasz 5 owocowo-warzywnych soków. Dużo, mało? To 1200 kcal na dzień przez 3 dni. Nie będziesz czuł przejmującego głodu, ale dzięki temu Twoje trawienie wskoczy na właściwe tory. A Ty pozbędziesz się wyrzutów sumienia po weekendowym szaleństwie i będziesz mógł/mogła spokojnie wrócić do swojej stałej diety.

Dzięki spożywaniu soków nie tylko oczyszczasz organizm. Poprawiasz kondycję swojej skóry, włosów i paznokci. Zwiększasz swoją koncentrację. Dostarczasz organizmowi naturalnych źródeł witamin, minerałów i antyoksydantów i jeszcze więcej. A wszystko to, dzięki małej, niepozornej buteleczce.

Detoks sokowy – minimum wysiłku, maksimum smaku

Do produkcji 3-dniowej diety sokowej oczyszczającej zużywamy około 20 kilogramów owoców i warzyw, co daje 2500 ml soku dziennie. To praktycznie nierealne, żeby zjeść taką ich ilość w 72 godziny, jednak wiem, że bez trudu uda Ci się ją wypić!

Każdy sok przygotowujemy z innych składników, które odpowiednio dobieramy do pory dnia. Dzięki wykorzystaniu metody cold press i efektywnemu tłoczeniu soków na zimno, nasze soki zachowują maksimum wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin.

Bazujemy tylko na naturalnych składnikach od zaufanych dostawców. Dieta sokowa catering to doskonała opcja dla tych, którzy dbają o sylwetkę oraz zdrowie. Poza tym sprawdzi się u osób, którym brakuje chęci, sprzętu czy wiedzy na temat prawidłowego oczyszczania.

Nie musisz specjalnie kupować sokowirówki, która resztę czasu będzie stała bezczynnie. Nie musisz spędzać godzin na sprawdzaniu, które składniki warto łączyć, by detoks miał sens. I co najlepsze – nie musisz wychodzić z domu, by zafundować sobie detoks, którego potrzebujesz. Wystarczy zgłosić się do naszej Kuchni Vikinga, a codziennie przez 3 dni pod Twoimi drzwiami znajdziesz pełnowartościowe posiłki w postaci soków.

Ach, i pamiętaj! Dieta detoks sokowy nie jest dietą odchudzającą! Służy ona tylko do oczyszczenia organizmu i w skrajnych przypadkach nie powinna trwać dłużej niż 5 dni. Twoim celem nie powinno być obniżenie kaloryki dla zrzucenia kilogramów, a wyeliminowania toksyn.

Dieta detoks sokowy dostępna jest w wariancie 1200 kcal w cenie 72,9 zł za dzień. Na zdrowie!

Dieta Detoks sokowy składa się z

Białko%

Węgle%

Tłuszcze%

Kcal

  • 1200

Cały zestaw

  • 72.9 zł

Tło
Dziewczyna na szarym tle
Automatycznie naliczające się rabaty.
Rabaty nie łączą się.
Rabat od Kuchni Vikinga