Ekonomiczna dieta pudełkowa 3 posiłki

Ekonomiczna

1200 Kcal

Dieta dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub chęci na przygotowywanie śniadań i obiadu.

O czym głównie zapominają zapracowani ludzie? O śniadaniu! Od samego rana zabiegani, odkąd wstają już są spóźnieni. Myślą tylko, aby jak najszybciej dotrzeć do pracy, a wtedy… przypomina o sobie pusty żołądek. I co wtedy robią? Kupują coś na szybko, niekoniecznie zdrowego, w osiedlowym sklepiku czy barze, ale żeby tylko uciszyło burczący brzuch.

Każdy dietetyk to powie – śniadanie to najważniejszy posiłek dnia! Nie mniej ważne jest II śniadanie, najczęściej jedzone w pracy, oraz obiad. Wszystko to daje siłę do działania, a przecież tego najbardziej potrzebujemy w pracy. Ja również nie wychodzę do pracy „na głodniaka” – Viking nie wyobraża sobie dnia bez porządnego śniadania! 

Dieta pudełkowa 3 posiłki zawiera pożywne śniadanie, II śniadanie oraz obiad. To idealna propozycja dla tych, którzy pracują od rana do nawet późnego popołudnia i nie chcą tracić czasu na poranne szykowanie kanapek. Skorzystają na niej również ci, którym zależy na zdrowych i smacznych posiłkach.

3 posiłki catering prosto pod drzwi Twojego biura

Od dziś nie musisz martwić się, co zjesz kolejnego dnia w pracy. Kuchnia Vikinga dostarczy Twoje posiłki pod dom lub do biura i to zupełnie za darmo. Koniec z szukaniem przepisów na śniadania czy obiady, obliczanie zapotrzebowania kalorycznego, martwienie się o zakupy w gąszczu ważnych spraw do załatwienia. Wystarczy wybrać dietę pudełkową 3 posiłki, a o całą resztę zadba mój zdolny zespół!

Koniec z odgrzewaniem resztek z weekendowego obiadu, słoikami i fast foodami. Od dziś postaw na zdrowe posiłki, które się nie nudzą. Menu na najbliższy tydzień znajdziesz na naszej stronie internetowej (patrz niżej). Przekonaj się, że w Kuchni Vikinga nie ma miejsca na nudne, mdłe posiłki. Z nami nie zapomnisz już o śniadaniu, bo po prostu nie będziesz mógł się go doczekać.

Za pożywne śniadanie, zbilansowane drugie śniadanie oraz pyszny obiad o łącznej kaloryczności 1200 kcal zapłacisz tylko 38,9 zł za dzień.

Dieta Ekonomiczna składa się z

Białko20%

Węgle45%

Tłuszcze35%

Kcal

  • 1200

Cały zestaw

  • 38.9 zł

Tło
Dziewczyna na szarym tle
Automatycznie naliczające się rabaty.
Rabaty nie łączą się.
Rabat od Kuchni Vikinga