Dieta wegetariańska + ryby

Ekonomiczna Wege

1200 Kcal

Dieta dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale chcą mieć w diecie ryby

Eliminujesz mięso w swojej diecie? Chcesz jeść smacznie, zdrowo, ale i dostarczać sobie potrzebne składniki odżywcze? Nie chce Ci się gotować posiłków do pracy? Bardzo dobrze trafiłeś! Oto dieta wege, która zaspokoi Twój wegetariański apetyt.

W naszej ekonomicznej diecie wegetariańskiej dostarczamy Ci codziennie śniadanie, drugie śniadanie oraz obiad. Dzięki temu wstajesz rano, szykujesz się do pracy, spokojnie wypijasz i kawę i nie martwisz się, co zjesz w ciągu dnia. Zrezygnowaliśmy z mięsa, ale dieta jest bogata w ryby, owoce morza, świeże warzywa i owoce, sycące produkty zbożowe, nabiał, jaja, rośliny strączkowe, chrupiące orzechy oraz pestki. 

Panuje powszechne przekonanie, że tylko mięso dostarcza odpowiednią ilość białka dla organizmu, z czym absolutnie nie zgadzam się. Nasza dieta wegetariańska składa się w 20% z białka, 45% z węgli oraz 35% tłuszczów. Co to oznacza dla Twojego organizmu? Że nie będziesz czuł/-a głodu w ciągu dnia i dostarczysz organizmowi potrzebne składniki do wytwarzania energii.

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla początkującego wegetarianina dieta bezmięsna może być wyzwaniem. Wydawać by się mogło, że po prostu odrzucam mięso i już! Oczywiście nie jest niemożliwe zastąpienie go w diecie innymi wartościowymi składnikami, trzeba to jednak zrobić z głową. Możesz szukać przepisów na własną rękę, pytać znajomych i spędzać długie godziny na zakupach i przygotowywaniu posiłków, ale po co? Skoro masz pod nosem Kuchnię Vikinga?

Dieta pudełkowa wegetariańska – posiłki dostarczane pod sam dom

Wiem, że niektórzy bywają tak zabiegani, że nie mają czasu stać w kuchni i pichcić przysłowiowe pół dnia. Wiem też, że inni bardzo to lubią i nie chcą zupełnie rezygnować z gotowania. Mamy dla Ciebie złoty środek! Stworzyliśmy ekonomiczną dietę wegetariańską składającą się z tylko 3 posiłków, dostarczającą energię na cały dzień roboczy.

Pożywne śniadanie, drugie śniadanie oraz obiad – właśnie takie posiłki zobaczysz każdego dnia pod swoim domem. Nie musisz już w popłochu jeść „byle czego” z rana, kupować słodkiej bułki lub „szybkiego dania” do pracy i martwić się o obiad, po powrocie z pracy. Wszystko to zrobimy za Ciebie! Ty musisz tylko odgrzać, a i to nie zawsze.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze diety były atrakcyjne nie tylko smakowo, ale też pod względem różnorakich wartości odżywczych. Z nami nie musisz już martwić się o niedobory białka, witamin czy antyoksydantów. Komponujemy jadłospisy tak, żebyś codziennie mógł/mogła zjeść coś innego, aczkolwiek równie smacznego.

Vikingowie nie lubią nudy – wszyscy to wiedzą! Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby w mojej Kuchni dostarczać klientom „nijakie” posiłki. Codziennie przygotowujemy tysiące posiłków z dbałością o każdy szczegół. Szefowie kuchni stają na głowie, żeby tak komponować posiłki, aby wywoływać uśmiech na ustach i każdy nie mógł się doczekać kolejnego dnia.

W diecie ekonomicznej zadbamy o zbilansowane śniadanie, drugie śniadanie i obiad o łącznej kaloryczności 1200 kcal, za jedyne 39,90 zł za dzień.

Dieta Ekonomiczna Wege składa się z

Białko20%

Węgle45%

Tłuszcze35%

Kcal

  • 1200

Cały zestaw

  • 40.9 zł

Tło
Dziewczyna na szarym tle
Automatycznie naliczające się rabaty.
Rabaty nie łączą się.
Rabat od Kuchni Vikinga