Catering dietetyczny Białystok

Życie w pędzie sprzyja niezdrowemu odżywianiu. W natłoku spotkań, telefonów, zaplanowanych wizyt i mnóstwa innych obowiązków zapominamy o głównym nośniku energii, czyli jedzeniu. Viking wychodzi naprzeciw zapominalskim i oferuje pyszny catering dietetyczny w Białymstoku. Już nie musisz pamiętać o zakupach i gotowaniu – jedzenie samo do Ciebie „przyjedzie”. No, może z małą pomocą naszego dostawcy.

viking
Catering dietetyczny Białystok 2

Brak Ci czasu? Postaw na catering dietetyczny Białystok

Największym udogodnieniem diety pudełkowej jest to, że nie musisz nigdzie jeździć. Nasi dostawcy przywiozą Ci gotowe posiłki pod drzwi domu czy biura. Zdajemy sobie sprawę, że mnóstwo ludzi jest tak zapracowanych, że ich priorytetem nie są wykwintne posiłki przygotowane własnoręcznie. Mimo to wiemy, jak ważne dla organizmu jest właściwe odżywianie, dlatego chętnie układamy menu dla naszych Klientów, by mogli zająć się swoimi sprawami.

Cenimy Twój czas, dlatego jesteśmy elastyczni w kwestii dostarczania świeżych dań. Wybierz dietę pudełkową w Białymstoku, a nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy posiłkami czy staniem w kolejkach na zakupach.

Nie wszyscy lubią gotować i my to doskonale rozumiemy. Każdy ma inne pasje i lubi poświęcać czas na co innego. My jesteśmy zakochani w jedzeniu, kochamy dostarczać radość naszym Klientom, dlatego każdego dnia otrzymujesz różnorodne i pyszne posiłki, przygotowane przez najlepszych kucharzy.


Jesteśmy tak różnorodni jak mieszkańcy Białegostoku

Kuchnia Vikinga oferuje 16 rodzajów diet, które każdy może dostosować do swoich upodobań. Dieta pudełkowa Białystok wyróżnia się tym, że jest różnorodna i brak w niej miejsca na nudę. Nie zapominamy o alergikach i osobach na specjalnych dietach, dlatego naszym menu znajdziesz takie diety jak wegetariańska, Hashimoto czy bez laktozy.

Z naszymi posiłkami żaden dzień nie jest taki sam. Wspinamy się na wyżyny kreatywności, żeby nasi Klienci poznawali nowe smaki i czekali z niecierpliwością na kolejną dostawę. Stawiamy na wysoką jakość i świeżość produktów, zaopatrujemy się u najlepszych dostawców.


Zbilansowana dieta dostosowana do Twoich potrzeb? Proszę bardzo!

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie diety, która spełniałaby Twoje oczekiwania lub sam nie wiesz, czego Ci potrzeba – odezwij się do naszej dietetyczki. Ułoży ona menu zgodnie z Twoimi potrzebami czy zaleceniami lekarza. Nie straszne jej bilanse kaloryczne, a Ty będziesz mieć pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi niezbędne mikro i makroelementy, witaminy oraz minerały.

Jeśli jesteś sportowcem lub chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów, doskonale wiesz, jak ważna jest właściwa kaloryczność posiłków. Liczenie każdej kalorii jest często żmudne i frustrujące. U nas sam wybierasz, ile kalorii ma mieć Twoja dieta, a resztą zajmujemy się my.Działamy w większości większych miast w Polsce, teraz możesz również zamówić tani catering dietetyczny w Białymstoku. Każdego dnia pod Twój dom dostarczymy zestaw wartościowych posiłków zarówno dla Ciebie, jak i Twojej rodziny.