Types of Vege

Types Of Wege – pudełkowa dieta wegańska i wegetariańska z wyborem menu

Stosujesz dietę, która wyklucza z codziennego spożycia mięso? Pamiętaj, że Twój organizm nadal potrzebuje produktów w nim zawartych! To ważne, by jadłospis uzupełniał wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których dostarczają produkty mięsne.

Zastąpienie mięsa odpowiednimi składnikami odżywczymi jest możliwe, ale jest również pracochłonne więc odpowiednio się do tego przygotuj.

Chyba, że nie masz czasu na gotowanie? A może po prostu nie lubisz tego robić? Czujesz, że brak Ci odpowiedniej wiedzy na temat właściwego bilansowania produktów?

Przedstawiamy dietę Types Of Wege, przygotowaną przez Kuchnię Vikinga!

To połączenie diety wegetariańskiej i wegańskiej, w której składzie nie zasmakujesz produktów mięsnych.

Czy można jeść dania bez mięsa, które będą pożywne i smacznie? Udowadniamy, że można!

Codziennie dostarczymy Ci 5 pełnowartościowych, różnorodnie skomponowanych posiłków. Jakich? Ty nam powiedz – w diecie Types Of Wege to Ty decydujesz!

Dieta wegetariańska czy wegańska? A może obie?

Obowiązki domowe, spotkania towarzyskie, praca, pasja, odpoczynek, zadbanie o zdrowie – to dużo zajęć jak na 24 godziny. Trudno pogodzić je ze sobą tak, aby w każdej sferze dawać z siebie 100% zaangażowania.

Dieta pudełkowa Types Of Wege to nie tylko pełnowartościowe, smaczne posiłki, które dostarczymy prosto pod drzwi Twojego domu. Oferujemy Ci kilka dodatkowych godzin do dyspozycji, które zyskujesz na poczet rezygnacji z zakupów, wymyślania posiłków, gotowania i sprzątania powstałego po nim bałaganu.

Wyobraź sobie, że przychodzisz z pracy, a na stole masz gotowy, pyszny obiad. To tak jakby przygotował go Twój najlepszy Przyjaciel, który dokładnie wie, o której godzinie wracasz i gotuje to, na co masz ochotę. Jesz, a następnie odpoczywasz lub oddajesz się ulubionym czynnościom. Nie przygotowujesz posiłków na kolejny dzień, nie obmyślasz listy zakupów, bo dobrze wiesz, że kolejnego dnia rano torba wypełniona daniami na cały dzień, znów będzie czekać pod Twoimi drzwiami. To, co w niej znajdziesz zależy od Ciebie.

Dieta Types Of Wege to dieta wegetariańska i wegańska jednocześnie. Jak to możliwe? Decydując się na tę dietę, rodzaj każdego dostarczanego przez nas posiłku sam wybierasz.

Masz ochotę na rybę? Nie ma sprawy! Chętnie zjadłbyś danie wegańskie? To da się zrobić!

Dieta składa się z 5 posiłków, które przygotujemy, zapakujemy i dostarczymy pod Twoje drzwi. Jednak to Ty decydujesz czy dostarczone Ci śniadanie będzie wegańskie, wegetariańskie lub wegetariańskie z rybami. Co więcej – drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje również wybierasz spośród przedstawionych przez nas propozycji. 

Twoim Przyjacielem jest Viking, który spełnia kulinarne zachcianki podopiecznych!

Eliminacja mięsa w diecie wegańskiej i wegetariańskiej – brak czy zysk?

Dieta wegańska i wegetariańska to sposób żywienia, który ma wiele korzyści dla naszego zdrowia. Uboższe w kalorie i tłuszcze produkty, sprzyjają redukcji masy ciała, co jest naturalnym efektem spożywania przygotowanych przez nas posiłków. 

Duża ilość warzyw, owoców, nasion i pełnoziarnistych produktów zbożowych w wegetariańskiej diecie pudełkowej to źródło błonnika i niezbędnych składników, które są dostarczane do Twojego organizmu. Błonnik sprzyja zahamowaniu stanów zapalnych w organizmie, dlatego często w dużych ilościach spożywają go osoby, które zmagają się ze zwyrodnieniowym zapaleniem stawów, endometriozą lub podczas występowania nowotworów. Dieta wegetariańska to przede wszystkim ograniczenie produktów bogatych w  cholesterol i tłuszcze nasycone, co wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu (LDL) – ma to korzystny wpływ na pracę serca. Dieta wegańska eliminuje ryzyko związane z bakteriami i wirusami przenoszonymi przez produkty odzwierzęce, a odpowiednio zbilansowana może przyczynić się do obniżenia ryzyka chorób serca, nadciśnienia tętniczego, otyłości, cukrzycy i niektórych typów nowotworów. Jadłospis, w którym łączymy dietę wegetariańską i wegańską, to źródło korzyści dla naszego stanu zdrowia, ale też samopoczucia. Uczucie lekkości, redukcja masy ciała, lepsza koncentracja – to zaraz obok smacznych i pożywnych posiłków najczęściej wymieniane przez naszych Klientów zalety diety Types Of Wege.

W zależności od indywidualnych preferencji, dieta dostępna jest w siedmiu wariantach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal.

W diecie Types Of Wege to Ty decydujesz podczas całego procesu naszej współpracy – od kaloryczności i godzin dostaw posiłków pod Twoje drzwi, po wybór każdego dania z przygotowanych przez nas 3 alternatyw!