• Dieta pudełkowa w Gdańsku

  catering dietetyczny Gdańsk

  Mieszkańcy Trójmiasta to bardzo ambitni ludzie. Doceniamy ich pracę, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że często ilość godzin w pracy przekłada się na ilość czy jakość posiłków. Rozumiemy potrzeby mieszkańców Pomorza i oferujemy pyszny catering dietetyczny w Gdańsku.

  strzałka w dół
  catering dietetyczny Gdańsk

Dieta pudełkowa Gdańsk – odpowiedź na Twoje potrzeby

Catering dietetyczny w Gdańsku został stworzony z myślą o tych, którzy nie lubią lub nie mają czasu na spędzanie w kuchni od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo. Zdecydowanie prostszą opcją jest wybranie ulubionej lub zalecanej diety na stronie Vikinga i codzienna radość z pożywnych i świeżych posiłków.
Zbilansowana i zdrowa dieta jest ważna zarówno dla ciała, jak i umysłu. Głodny człowiek nie potrafi skupić się na niczym innym, dlatego tak ważne jest, by o tych posiłkach nie zapominać. Z dietą pudełkową w Gdańsku, to żaden wyczyn – dania są przyrządzane z największą starannością, a składniki komponuje ponad 100 kucharzy. Nie sposób zapomnieć o tej przyjemności w ciągu dnia, kiedy w końcu znajdujesz przestrzeń by je odpakować!

 • Summer Vibes

  Summer Vibes

  1500 - 1502 Kcal

  Summer Vibes powstała z myślą o osobach, które mają zmniejszony apetyt w gorące dni, spędzają wakacje aktywnie i chcą zabierać ze sobą posiłki gotowe do spożycia na zimno!

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Supreme

  Supreme

  Kcal

  Najwyższy wariant Wyboru menu. Aż 40 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Basic

  Basic

  Kcal

  Podstawowy wariant Wyboru menu. Znajdziesz w nim 15 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Ladies Vibes

  Ladies Vibes

  Kcal

  Dieta (nie) tylko dla Kobiet. Codziennie 15 propozycji lekkich posiłków do wyboru.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Comfort

  Comfort

  Kcal

  Rozszerzony wariant Wyboru menu. Wybieraj komfortowo z 25 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Low Carb

  Low Carb

  Kcal

  Odpowiedni sposób żywienia to już nie tylko noworoczne postanowienia – to styl życia, który narzuca nam coraz bardziej świadome społeczeństwo.

  Białko25%

  Węgle25%

  Tłuszcze50%

 • Types of Vege

  Types of Vege

  Kcal

  Dieta z wyborem wykluczająca mięso pochodzenia zwierzęcego. Bazę diety stanowią posiłki: wege, wege+ryby oraz vegan

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Standard

  Standard

  Kcal

  Dieta odchudzająca dla osób, które mają wysokie oczekiwania i potrzeby żywieniowe.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Active Pro

  Active Pro

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy dużo trenują, chcą zbudować masę mięśniową i prowadzą aktywny tryb życia.

  Białko25%

  Węgle40%

  Tłuszcze35%

 • Low IG

  Low IG

  Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zmniejszyć skoki cukru.

  Białko25%

  Węgle35%

  Tłuszcze40%

 • Keto Fusion

  Keto Fusion

  Kcal

  Dieta wysokotłuszczowa wprowadzająca w stan ketozy. W 8 posiłkach do wyboru każdego dnia można znaleźć ryby, jaja, orzechy, pestki, czerwone mięso, drób i różnorodne oleje.

  Białko20%

  Węgle5%

  Tłuszcze75%

 • Soft

  Soft

  Kcal

  Lekka dieta dla osób z problemami trawiennymi.

  Białko25%

  Węgle45%

  Tłuszcze30%

 • Made By Chef

  Made By Chef

  Kcal

  Restauracyjna jakość jedzenia zamknięta w pudełku! Dopieszczone, niebanalne i pełnowartościowe posiłki.

  Białko20%

  Węgle40%

  Tłuszcze40%

 • Ekonomiczna

  Ekonomiczna

  Kcal

  Dieta dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub chęci na przygotowywanie śniadań i obiadu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Less gluten & lactose

  Less gluten & lactose

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie laktozy i glutenu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Ekonomiczna Wege

  Ekonomiczna Wege

  1200 Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale chcą mieć w diecie ryby

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Detoks sokowy

  Detoks sokowy

  Kcal

  3-dniowa dieta dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Hashimoto

  Hashimoto

  Kcal

  Dieta przy niedoczynności tarczycy.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Fodmap

  Fodmap

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy zmagają się z problemami żołądkowo-jelitowymi.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

Podany rozkład makroskładników jest średnią tygodniową

catering dietetyczny Gdańsk

Dbaj o zdrowie, czas i pieniądze z cateringiem dietetycznym w Gdańsku

Pracy w nadmiarze, a czasu wciąż brakuje? Znamy to! Ambitni ludzie poświęcają się pracy, zaniedbując inne obowiązki, np. gotowanie czy zakupy. Nie chce im się stać „przy garach”, nie odczuwają przyjemności z gotowania, kiedy lista rzeczy do zrobienia wciąż się wydłuża. A co jeśli powiemy Ci, że nie musisz już tego robić? Wyobraź sobie ile czasu zaoszczędzisz, jeśli ze swoich codziennych obowiązków wyrzucisz zakupy, zmywanie, przyrządzanie posiłków i sprzątanie po kuchennych rewolucjach. Tak wygląda rzeczywistość z cateringiem dietetycznym w Gdańsku. Jedzenie to jeden z najważniejszych procesów jakie nam towarzyszą, priorytetem dla nas jest by były to przyjemne chwile, nieobraczone nadmiernym pośpiechem. Totalne skupienie na smakach i czerpanie z nich przyjemności to to, co chcemy Ci zaoferować!

Zamów dietę

Edukujemy naszych klientów w Gdańsku

Publikujemy użyteczne i praktyczne treści z poradami dotyczącmi diety, racjonalnego odżywiania oraz zdrowego trybu życia.

Znajdź to co lubisz w diecie pudełkowej w Gdańsku

Po 4 latach dostarczania posiłków naszym Klientom, śmiało możemy stwierdzić, że dzielą się oni na dwie grupy. Tych, którzy mają sprecyzowane gusta kulinarne, wiedzą co lubią i wybierają posiłki skomponowane ze znanych im składników, oraz tych, którzy lubią eksperymentować i poznawać nowe smaki. Satysfakcja obu grup jest dla nas ważna, dlatego w cateringu dietetycznym w Gdańsku, we wszystkich standardowych dietach masz możliwość wyboru menu. Przewidziany spis posiłków na najbliższy tydzień-dwa zawsze widnieje na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim 35 bestsellerowych dań do wyboru, które najwyżej oceniają i zarazem najczęściej wybierają nasi Klienci. W panelu Klienta możesz więc wybierać spośród dwóch alternatywy każdego dania, które do Ciebie dostarczymy. Chcemy odciążyć Cię od obowiązków okołojedzeniowych, ale jednocześnie dać wybór, abyś mógł jeść to, na co masz ochotę. Każdy z nas ma czarną listę składników, które wydłubie z każdego dania, byle tylko nie musieć ich jeść. Opcja z wyborem menu pozwala uniknąć niepożądanych składników na talerzach i każdego dnia cieszyć się jedzeniem bez niemiłych niespodzianek.

Zamów dietę
catering dietetyczny Gdańsk

Wspólne posiłki w cateringu dietetycznym w Gdańsku

Spotkania towarzyskie, uroczystości rodzinne, domówki i wszystkie inne okazje, podczas których celebrujemy z najbliższymi ważne momenty, to zawsze czas dylematów związanych z jedzeniem kiedy korzystamy z diety pudełkowej. Chcemy trwać w procesie zdrowych nawyków żywieniowych i odpowiedniej kaloryczności, dbamy o sylwetkę, ale jednocześnie nie chcemy przygotowywać gościom innych posiłków niż sami spożywamy. Mamy na to kilka rozwiązań! Po pierwsze, umożliwiamy zamówienie diety która składa się minimalnie z 3, a nie 5 posiłków. Oznacza to, że dostarczymy pod Twoje drzwi np. śniadanie, drugie śniadanie i obiad, lub obiad, podwieczorek i kolację, a resztę posiłków w ciągu dnia przygotujesz samodzielnie. Pozwoli to zachować rodzinne rytuały w postaci wspólnych śniadań lub kolacji, które w wielu domach są bardzo ważną częścią dnia. Drugą opcją jest możliwość dokupienia m.in. gotowych dań mięsnych, z rybą, deserów, shake’ów, smoothies lub produktów takich jak chleb, masło orzechowe czy woda, które na co dzień są dostępne w naszych Viking Pointach. Wystarczy, że dodasz je w panelu Klienta na naszej stronie, a my dostarczymy je razem z Twoją dietą.

Zamów dietę
catering dietetyczny Gdańsk
Drużyna Vikinga Gdańsk

Drużyna cateringu dietetycznego Gdańsk

Zastanawiasz się jak to wszystko robimy? Dostarczamy nasze posiłki do mieszkańców ponad 5000 miejscowości w Polsce. Nasza flota liczy ponad 100 własnych autochłodni, które pozwalają nam realizować 70% wszystkich dostaw. Zatrudniamy ponad 700 osób - to wszystko nie mogłoby się udać bez wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy z najwyższą starannością czuwają nad wszystkimi procesami cateringu dietetycznego w Gdańsku. Kucharze, dietetycy, cukiernicy, kierowcy, testerzy jakości, dział księgowości, logistyki, pakowania, reklamacji i kontaktu z Klientami - to drużyna Vikinga, która dzielnie walczy na polu bitwy każdego dnia, by Twoje posiłki były pożywne, zdrowe, smaczne i dotarły bezpiecznie pod wskazane miejsce.

Poznaj drużynę Vikinga
Transport Vikinga Gdańsk

Catering dietetyczny w Gdańsku
ma na celu łączyć, nie dzielić.

Rodzinne imprezy to już nie problem! Problemem może być natomiast regularne podkradanie Twoich dań przez resztę domowników, dlatego przy zamówieniu więcej niż jednej diety pod wskazany adres, przewidzieliśmy rabaty. Zakup dwóch diet pod jeden adres uruchamia zniżkę w postaci 10% od ceny regularnej, a zakup trzech -15%.

Drogo? przelicz to sobie

Myślisz, że to nie dla Ciebie, bo za drogo? Zrób eksperyment. Sprawdź nasze ceny, podlicz sobie, ile w miesiącu wydajesz na jedzenie w domu i na mieście. Weź pod uwagę czas, jaki musiałbyś poświęcić na wymyślanie tak różnorodnej diety oraz przygotowywanie posiłków. Gwarantujemy, że w ogólnym rozrachunku zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Zobacz cennik
catering dietetyczny Gdańsk

Zbilansowana dieta dostosowana
do Twoich potrzeb?
Proszę bardzo!

Trudno jednak czerpać przyjemność z jedzenia, jeśli borykamy się z problemami, które ograniczają nasze codzienne wybory… Zmagasz się z nietolerancją laktozy, Hashimoto lub insulinoopornością? A może leży Ci na sercu los zwierząt, dlatego jesteś wegetarianinem lub weganinem? Dla nas to żaden problem! W naszej ofercie dostępnych jest 16 różnych diet, każda ułożona specjalnie dla potrzeb naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, by posiłki każdego dnia były urozmaicone, ale też trzymały się pewnych ram, np. limitu kalorii. Pyszna dieta to nie wszystko - ważne jest też co jemy i w jakich ilościach, dlatego w cateringu dietetycznym w Gdańsku oferujemy diety o różnej kaloryczności, w zależności od Twoich potrzeb – 1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500 lub 3000 kcal.

Wybór posiłków Vikinga Gdańsk Wybór posiłków Vikinga Gdańsk

Z wielką przyjemnością wspieramy sportowców oraz osoby, które chcą się odchudzać, dlatego dla nich też przygotowaliśmy specjalne diety. Nie lubimy, kiedy słowo „dieta” kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i nudnym, dlatego ostatnie, co u nas znajdziesz, to powtarzające się, przewidywalne posiłki. Lubimy eksperymentować i odkrywać przed Klientami nowe smaki. W taniej diecie pudełkowej w Gdańsku nie ma miejsca na nudę!

Zastanawiasz się nad zamówieniem?

Zamów zestaw testowy
5 posiłów za 34,99 PLN

Zamów teraz
catering dietetyczny Gdańsk

Skontaktuj się
z vikingiem

albert
bulb paint1 paint2
bo-kuchnia-vikinga to-mądry wybór-jest! albert-signature
albert-mobile