Catering dietetyczny Gdańsk

Mieszkańcy Trójmiasta to bardzo ambitni ludzie. Doceniamy ich pracę, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że często ilość godzin w pracy przekłada się na ilość czy jakość posiłków. Rozumiemy potrzeby mieszkańców Pomorza i oferujemy pyszny catering dietetyczny w Gdańsku.

viking
Catering dietetyczny Gdańsk 2

Głodny? Na pewno nie z nami!

Pracy w nadmiarze, a czasu wciąż brakuje? Znamy to! Ambitni ludzie poświęcają się pracy, zaniedbując inne obowiązki, np. gotowanie czy zakupy. Nie chce im się stać „przy garach”, nie odczuwają przyjemności z gotowania, kiedy lista rzeczy do zrobienia wciąż się wydłuża.

Catering dietetyczny w Gdańsku został stworzony z myślą o tych, którzy nie lubią lub nie mają czasu na spędzanie w kuchni od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo. Zdecydowanie prostszą opcją jest wybrać ulubioną lub zalecaną dietę na stronie Vikinga i codziennie cieszyć się pożywnymi i świeżymi posiłkami.

Zbilansowana i zdrowa dieta jest ważna zarówno dla ciała, jak i umysłu. Głodny człowiek nie potrafi skupić się na niczym innym, dlatego tak ważne jest, by o tych posiłkach nie zapominać. Nasi dostawcy z samego rana przywiozą Ci posiłki na cały dzień, które są gotowe do spożycia lub wystarczy je tylko odgrzać. Dzięki temu nie musisz martwić się o zakupy, zastanawiać się nad posiłkami na kolejne dni. My z przyjemnością zrobimy to za Ciebie.


Dieta pudełkowa Gdańsk – odpowiedź na Twoje potrzeby

Zmagasz się z nietolerancją laktozy, Hashimoto lub insulinoopornością? A może leży Ci na sercu los zwierząt, dlatego jesteś wegetarianinem lub weganinem? Dla nas to żaden problem! W naszej ofercie dostępne jest 16 różnych diet, każda ułożona specjalnie dla potrzeb naszych Klientów.

Dokładamy wszelkich starań, by posiłki każdego dnia były urozmaicone, ale też trzymały się pewnych ram, np. limitu kalorii. Sam wybierasz, jakiej diety potrzebujesz oraz jaka kaloryczność Ci odpowiada. Menu na najbliższy tydzień-dwa widnieje na naszej stronie internetowej. Jeżeli jakiegoś składnika nie lubisz lub jesteś na niego uczulony, dajemy możliwość zamiany dania na inne.

Z wielką przyjemnością wspieramy sportowców oraz osoby, które chcą się odchudzać, dlatego dla nich też przygotowaliśmy specjalne diety. Nie lubimy, kiedy słowo „dieta” kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i nudnym, dlatego ostatnie, co u nas znajdziesz, to powtarzające się, przewidywalne posiłki. Lubimy eksperymentować i odkrywać przed Klientami nowe smaki. W taniej diecie pudełkowej w Gdańsku nie ma miejsca na nudę!


Menu dla dzieci w Gdańsku? Jak najbardziej!

Czas pandemii jest szczególnie trudny dla pracujących rodziców. Lekcje zdalne, odwołane zajęcia dodatkowe, masa lekcji do odrobienia… Jesteśmy przygotowani także na takie ewentualności, dlatego przygotowaliśmy osobne menu dla dzieci. W posiłkach dostarczamy dzieciakom niezbędne składniki odżywcze oraz smaki, które polubią nawet niejadki.

Catering dietetyczny w Gdańsku jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Trójmiasta, którzy nie mają czasu na przygotowywanie posiłków każdego dnia. Jedzenie dostarczamy pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, co zjesz w ciągu dnia i czy zdążysz zrobić zakupy.