Dieta pudełkowa Lublin

H1 Dieta pudełkowa Lublin Pysznie, zdrowo i pożywnie — tak wygląda codzienność z dietą pudełkową w Lublinie! Powodów do skorzystania z naszej oferty jest wiele, od braku czasu, zamiłowania i chęci do gotowania, po dolegliwości i schorzenia, które zmuszają do spożywania określonych produktów, eliminując w zamian te, które nie służą organizmowi.

viking
Dieta pudełkowa Lublin 2

Efekt jest natomiast jeden i ten sam — miłość od pierwszego kęsa. Rozkochaliśmy w naszym cateringu dietetycznym nie tylko Lublin, ale też tysiące zadowolonych Klientów z całej Polski. Wszystko za sprawą różnorodności posiłków, niebywałego połączenia składników, odpowiedniego bilansu makro i mikroskładników, estetycznych kompozycji i przede wszystkim wyszukanych smaków. Gwarancją odnalezienia tych wartości w każdym dostarczonym przez catering dietetyczny w Lublinie pudełku z posiłkiem są najwyższej jakości, świeże produkty i doświadczeni kucharze, którzy zasilają szeregi naszej firmy. Na bieżąco pozostajemy w kontakcie z Klientami, słuchamy ich sugestii i potrzeb, dlatego w naszej ofercie znajdziesz 16 różnych rodzajów diet. Niezależnie od tego czy pragniesz zgubić parę kilogramów, zdrowo się odżywiać, masz nietolerancję pokarmową lub pragniesz wspomóc organizm w aktywnym trybie życia, w cateringu dietetycznym w Lublinie znajdziesz coś dla siebie. W diecie pudełkowej w Lublinie to po Twojej stronie leży wybór.


Oszczędzaj czas, pieniądze i zdrowie z cateringiem dietetycznym w Lublinie

Dostarczamy catering dietetyczny z powodzeniem do ponad 5000 miejscowości w Polsce od 4 lat. Zatrudniamy blisko 500 osób, w tym 100 kucharzy, a nad przygotowaniem Twoich posiłków, codziennie pieczę sprawują diabetolodzy, testerzy jakości, cukiernicy i pracownicy odpowiedzialni za logistykę. Posiłki pakujemy hermetycznie, aby każdego dnia pod Twoimi drzwiami znalazły się w nienaruszonym stanie. Dieta pudełkowa w Lublinie to cały proces, w który zaangażowany jest sztab ludzi. Wykorzystujemy potężne nakłady rąk, pracy i czasu, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Codziennie skupiamy się na procesach około jedzeniowych – na zaopatrzeniu w produkty, na ich przygotowaniu, układaniu jadłospisów, gotowaniu, pakowaniu, dostarczaniu i sprzątaniu, zachowując przy tym wszystkie środki sterylności. Możemy sobie więc jedynie wyobrazić, jak wiele czasu potrafią zabrać w ciągu doby, tygodnia i miesiąca, kiedy przychodzi Ci dzielić je z obowiązkami, pracą i życiem prywatnym. Dostarczamy nie tylko catering dietetyczny w Lublinie, stwarzamy Ci przestrzeń, którą możesz wypełnić ustalonymi przez Ciebie priorytetami. Dajemy Ci trochę czasu, którego nie da się kupić za żadne pieniądze.


Catering dietetyczny w Lublinie to coś więcej niż dieta

Czy jedzenie może być pasją? Z cateringiem dietetycznym w Lublinie — może! Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś z rana zaspać i nie zdążyć zjeść śniadania, spóźnić na autobus i nie zjeść obiadu albo utknąć w korkach i ominąć porę kolacji. Głód, pośpiech, frustracja, wymyślanie na szybko posiłków — takie sytuacje potrafią przynieść rozdrażnienie i pozbawić nas przyjemności z jedzenia, na które nie pozostaje zbyt wiele czasu. Te sytuacje nie wydarzają się, kiedy gotowe, przyrządzone z największą starannością posiłki masz zawsze przy sobie. Nie musisz robić zakupów i wracać kilka razy do sklepu, bo któregoś składnika zabrakło, nie musisz gotować ani sprzątać kuchni. Wystarczy, że otworzysz pojemnik z wcześniej wybranym przez Ciebie posiłkiem i odnajdziesz w nim przyjemność z jedzenia. Oprócz siedmiu opcji kaloryczności do wyboru (1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal), w cateringu dietetycznym w Lublinie codziennie możesz wybierać z 35 propozycji dań przygotowanych przez naszych szefów kuchni. Alternatywy komponowane są na podstawie najchętniej wybieranych dań przez naszych Klientów. Nie lubisz ryb, dżemu albo twarogu? Koniecznie daj nam o tym znać — chcemy, by dostarczone do Ciebie posiłki odpowiadały Twoim upodobaniom kulinarnym. A może chcesz spróbować czegoś nowego? Wybór spośród 35 posiłków daje Ci możliwość jedzenia tak jak lubisz, lub odkrywania tego, co możesz polubić!


Dieta pudełkowa w Lublinie łączy

Do decyzji o diecie jeden krok, ale w cateringu dietetycznym w Lublinie wiemy, że czasem jest on najtrudniejszy, zwłaszcza kiedy obowiązek gotowania wydaje się być nadal aktualny ze względu na męża, dzieci i innych domowników. Ponownie wychodzimy Wam naprzeciw, wprowadzając opcję zamówienia minimalnie nie 5, a 3 posiłków dziennie. W zależności od tego, które momenty dnia poświęcasz na posiłki z rodziną, możesz zamówić śniadanie, drugie śniadanie i obiad, lub posiłki na drugą połowę dnia — obiad, podwieczorek i kolację. 

Dodatkowo, w diecie pudełkowej w Lublinie codziennie masz możliwość dokupić m.in. chleb, masło orzechowe, shake’i i desery, które dowieziemy razem z Twoimi posiłkami. Oferujemy więc nie tylko okrojoną liczbę dań, które pozwolą Ci na wspólne jedzenie posiłków z rodziną, ale też składniki, które pomogą je przyrządzić z dostawą prosto pod drzwi. Mamy też coś dla Twoich gości — zawsze możesz skorzystać z opcji domówienia gotowych posiłków na kolejny dzień w postaci sałatek, dań z mięsem czy rybą, dzięki którym podczas wizyty Twoi goście mogą zjeść smaczne, pożywne i zdrowe posiłki razem z Tobą. 


Tania dieta pudełkowa w Lublinie

Jak często Twoje preferencje posiłków na kolejny dzień, różniły się od tego, na co ochotę mieli pozostali domownicy? Trwająca debata wyrzucała na pierwsze tło naleśniki na słodko, kurczaka z warzywami, albo lekką sałatkę. Nie sposób sprostać oczekiwaniom wszystkich.. wówczas musielibyśmy przygotowywać posiłki dla każdego oddzielnie.

Z rozwiązaniem przychodzi dieta łączona w cateringu dietetycznym w Lublinie, z której chętnie korzystają pary, współlokatorzy, sąsiedzi i rodziny. Nic dziwnego — dzięki różnorodności diet, jesteśmy w stanie sprostać kulinarnym upodobaniom każdego smakosza, wystarczy, że adres dostawy będzie ten sam. Przy okazji oszczędzacie, bo Wasze zamówienia obejmujemy specjalnym rabatem — przy zamówieniu dwóch diet pod jeden adres, obowiązuje rabat w wysokości 10%, a w przypadku trzech diet – 15% zniżki. 

Smacznie, zdrowo, pożywnie, różnorodnie i wspólnie – dieta pudełkowa w Lublinie taka jest.