• Dieta pudełkowa Lublin

  catering dietetyczny lublin

  Pysznie, zdrowo i pożywnie — tak wygląda codzienność z dietą pudełkową w Lublinie! Powodów do skorzystania z naszej oferty jest wiele, od braku czasu, zamiłowania i chęci do gotowania, po dolegliwości i schorzenia, które zmuszają do spożywania określonych produktów, eliminując w zamian te, które nie służą organizmowi. Efekt jest natomiast jeden i ten sam — miłość od pierwszego kęsa.

  strzałka w dół
  catering dietetyczny lublin

Catering dietetyczny w Lublinie to coś więcej niż dieta

Czy jedzenie może być pasją? Z cateringiem dietetycznym w Lublinie — może! Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś z rana zaspać i nie zdążyć zjeść śniadania, spóźnić na autobus i nie zjeść obiadu albo utknąć w korkach i ominąć porę kolacji. Głód, pośpiech, frustracja, wymyślanie na szybko posiłków — takie sytuacje potrafią przynieść rozdrażnienie i pozbawić nas przyjemności z jedzenia, na które nie pozostaje zbyt wiele czasu. Te sytuacje nie wydarzają się, kiedy gotowe, przyrządzone z największą starannością posiłki masz zawsze przy sobie. Nie musisz robić zakupów i wracać kilka razy do sklepu, bo któregoś składnika zabrakło, nie musisz gotować ani sprzątać kuchni. Wystarczy, że otworzysz pojemnik z wcześniej wybranym przez Ciebie posiłkiem i odnajdziesz w nim przyjemność z jedzenia. Oprócz siedmiu opcji kaloryczności do wyboru (1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal), w cateringu dietetycznym w Lublinie codziennie możesz wybierać z 35 propozycji dań przygotowanych przez naszych szefów kuchni. Alternatywy komponowane są na podstawie najchętniej wybieranych dań przez naszych Klientów. Nie lubisz ryb, dżemu albo twarogu? Koniecznie daj nam o tym znać — chcemy, by dostarczone do Ciebie posiłki odpowiadały Twoim upodobaniom kulinarnym. A może chcesz spróbować czegoś nowego? Wybór spośród 35 posiłków daje Ci możliwość jedzenia tak jak lubisz, lub odkrywania tego, co możesz polubić!

 • Supreme

  Supreme

  Kcal

  Najwyższy wariant Wyboru menu. Aż 40 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Basic

  Basic

  Kcal

  Podstawowy wariant Wyboru menu. Znajdziesz w nim 15 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Ladies Vibes

  Ladies Vibes

  Kcal

  Dieta (nie) tylko dla Kobiet. Codziennie 15 propozycji lekkich posiłków do wyboru.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Comfort

  Comfort

  Kcal

  Rozszerzony wariant Wyboru menu. Wybieraj komfortowo z 25 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Low Carb

  Low Carb

  Kcal

  Odpowiedni sposób żywienia to już nie tylko noworoczne postanowienia – to styl życia, który narzuca nam coraz bardziej świadome społeczeństwo.

  Białko25%

  Węgle25%

  Tłuszcze50%

 • Types of Vege

  Types of Vege

  Kcal

  Dieta z wyborem wykluczająca mięso pochodzenia zwierzęcego. Bazę diety stanowią posiłki: wege, wege+ryby oraz vegan

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Standard

  Standard

  Kcal

  Dieta odchudzająca dla osób, które mają wysokie oczekiwania i potrzeby żywieniowe.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Active Pro

  Active Pro

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy dużo trenują, chcą zbudować masę mięśniową i prowadzą aktywny tryb życia.

  Białko25%

  Węgle40%

  Tłuszcze35%

 • Low IG

  Low IG

  Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zmniejszyć skoki cukru.

  Białko25%

  Węgle35%

  Tłuszcze40%

 • Keto Fusion

  Keto Fusion

  Kcal

  Dieta wysokotłuszczowa wprowadzająca w stan ketozy. W 8 posiłkach do wyboru każdego dnia można znaleźć ryby, jaja, orzechy, pestki, czerwone mięso, drób i różnorodne oleje.

  Białko20%

  Węgle5%

  Tłuszcze75%

 • Soft

  Soft

  Kcal

  Lekka dieta dla osób z problemami trawiennymi.

  Białko25%

  Węgle45%

  Tłuszcze30%

 • Made By Chef

  Made By Chef

  Kcal

  Restauracyjna jakość jedzenia zamknięta w pudełku! Dopieszczone, niebanalne i pełnowartościowe posiłki.

  Białko20%

  Węgle40%

  Tłuszcze40%

 • Ekonomiczna

  Ekonomiczna

  Kcal

  Dieta dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub chęci na przygotowywanie śniadań i obiadu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Less gluten & lactose

  Less gluten & lactose

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie laktozy i glutenu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Ekonomiczna Wege

  Ekonomiczna Wege

  1200 Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale chcą mieć w diecie ryby

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Detoks sokowy

  Detoks sokowy

  Kcal

  3-dniowa dieta dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Hashimoto

  Hashimoto

  Kcal

  Dieta przy niedoczynności tarczycy.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Fodmap

  Fodmap

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy zmagają się z problemami żołądkowo-jelitowymi.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

Podany rozkład makroskładników jest średnią tygodniową

catering dietetyczny lublin

Oszczędzaj czas, pieniądze i zdrowie z cateringiem dietetycznym w Lublinie

Dostarczamy catering dietetyczny z powodzeniem do ponad 5000 miejscowości w Polsce od 4 lat. Zatrudniamy blisko 500 osób, w tym 100 kucharzy, a nad przygotowaniem Twoich posiłków, codziennie pieczę sprawują diabetolodzy, testerzy jakości, cukiernicy i pracownicy odpowiedzialni za logistykę. Posiłki pakujemy hermetycznie, aby każdego dnia pod Twoimi drzwiami znalazły się w nienaruszonym stanie. Dieta pudełkowa w Lublinie to cały proces, w który zaangażowany jest sztab ludzi. Wykorzystujemy potężne nakłady rąk, pracy i czasu, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Codziennie skupiamy się na procesach około jedzeniowych - na zaopatrzeniu w produkty, na ich przygotowaniu, układaniu jadłospisów, gotowaniu, pakowaniu, dostarczaniu i sprzątaniu, zachowując przy tym wszystkie środki sterylności.

Zamów dietę

Edukujemy naszych klientów w lublinie

Publikujemy użyteczne i praktyczne treści z poradami dotyczącmi diety, racjonalnego odżywiania oraz zdrowego trybu życia.

Dieta pudełkowa w Lublinie łączy

Do decyzji o diecie jeden krok, ale w cateringu dietetycznym w Lublinie wiemy, że czasem jest on najtrudniejszy, zwłaszcza kiedy obowiązek gotowania wydaje się być nadal aktualny ze względu na męża, dzieci i innych domowników. Ponownie wychodzimy Wam naprzeciw, wprowadzając opcję zamówienia minimalnie nie 5, a 3 posiłków dziennie. W zależności od tego, które momenty dnia poświęcasz na posiłki z rodziną, możesz zamówić śniadanie, drugie śniadanie i obiad, lub posiłki na drugą połowę dnia — obiad, podwieczorek i kolację.

Zamów dietę
catering dietetyczny lublin

Tania dieta pudełkowa w Lublinie

Jak często Twoje preferencje posiłków na kolejny dzień, różniły się od tego, na co ochotę mieli pozostali domownicy? Trwająca debata wyrzucała na pierwsze tło naleśniki na słodko, kurczaka z warzywami, albo lekką sałatkę. Nie sposób sprostać oczekiwaniom wszystkich.. wówczas musielibyśmy przygotowywać posiłki dla każdego oddzielnie. Z rozwiązaniem przychodzi dieta łączona w cateringu dietetycznym w Lublinie, z której chętnie korzystają pary, współlokatorzy, sąsiedzi i rodziny. Nic dziwnego — dzięki różnorodności diet, jesteśmy w stanie sprostać kulinarnym upodobaniom każdego smakosza, wystarczy, że adres dostawy będzie ten sam. Przy okazji oszczędzacie, bo Wasze zamówienia obejmujemy specjalnym rabatem — przy zamówieniu dwóch diet pod jeden adres, obowiązuje rabat w wysokości 10%, a w przypadku trzech diet - 15% zniżki. Smacznie, zdrowo, pożywnie, różnorodnie i wspólnie - dieta pudełkowa w Lublinie taka jest.

Zamów dietę
catering dietetyczny lublin
Drużyna Vikinga lublin

Dieta pudełkowa w lublinie to ludzie!

Od tego masz nas i nasz niezastąpiony skład! Zatrudniamy blisko 500 osób, wśród których znajdują się dietetycy, cukiernicy, testerzy jakości zarówno przygotowywanych posiłków, jak i dostaw. Twoja dieta to cały proces, nad którym czuwamy, by w pełni sprostać Twoim wymaganiom nie tylko kulinarnym! Dieta pudełkowa w lublinie to alternatywa dla gotowych posiłków, które zaspokajają głód, ale źle wpływają na nasze zdrowie, a te jest przecież bezcenne. Jeśli oszczędzamy na nim teraz, to wydamy na powrót do odpowiedniej kondycji fizycznej później. Z dietą pudełkową w lublinie zaoszczędzisz czas, pieniądze i zdrowie, w zamian otrzymując codzienną dawkę pozytywnego zaskoczenia i wyszukanych smaków.

Poznaj drużynę Vikinga

Transport Vikinga lublin

Korzystając z diety pudełkowej w lublinie masz wybór

Dodatkowo, w diecie pudełkowej w Lublinie codziennie masz możliwość dokupić m.in. chleb, masło orzechowe, shake'i i desery, które dowieziemy razem z Twoimi posiłkami. Oferujemy więc nie tylko okrojoną liczbę dań, które pozwolą Ci na wspólne jedzenie posiłków z rodziną, ale też składniki, które pomogą je przyrządzić z dostawą prosto pod drzwi. Mamy też coś dla Twoich gości — zawsze możesz skorzystać z opcji domówienia gotowych posiłków na kolejny dzień w postaci sałatek, dań z mięsem czy rybą, dzięki którym podczas wizyty Twoi goście mogą zjeść smaczne, pożywne i zdrowe posiłki razem z Tobą.

Catering dietetyczny lublin przy wspólnym stole

Różnorodność to drugie imię oferowanych przez nas diet, ale ma odzwierciedlenie w niejednym domu, w postaci spożywanych przez domowników posiłków. Nietolerancje, preferencje smakowe, schorzenia, inny tryb życia, wiek – te czynniki często sprawiają, że ciężko pogodzić gotowanie jednego posiłku dla wszystkich. Opcją, która ułatwia podtrzymanie wspólnego jedzenia jest możliwość zamawiania dodatków dostępnych na naszej stronie. Znajdziesz tam gotowe dania, które możesz zamówić dla swojej rodziny, przekąski, shakei lub codzienne produkty typu chleb i woda. Znajdzie się też coś słodkiego! Zamówione produkty dostarczymy razem z Twoją dietą.

Zobacz cennik
catering dietetyczny lublin

Tania dieta pudełkowa we lublinie

Rozkochaliśmy w naszym cateringu dietetycznym nie tylko Lublin, ale też tysiące zadowolonych Klientów z całej Polski. Wszystko za sprawą różnorodności posiłków, niebywałego połączenia składników, odpowiedniego bilansu makro i mikroskładników, estetycznych kompozycji i przede wszystkim wyszukanych smaków. Gwarancją odnalezienia tych wartości w każdym dostarczonym przez catering dietetyczny w Lublinie. pudełku z posiłkiem są najwyższej jakości, świeże produkty i doświadczeni kucharze, którzy zasilają szeregi naszej firmy. Na bieżąco pozostajemy w kontakcie z Klientami, słuchamy ich sugestii i potrzeb, dlatego w naszej ofercie znajdziesz 16 różnych rodzajów diet.

Wybór posiłków Vikinga lublin Wybór posiłków Vikinga lublin

Niezależnie od tego czy pragniesz zgubić parę kilogramów, zdrowo się odżywiać, masz nietolerancję pokarmową lub pragniesz wspomóc organizm w aktywnym trybie życia, w cateringu dietetycznym w Lublinie znajdziesz coś dla siebie. W diecie pudełkowej w Lublinie to po Twojej stronie leży wybór.

Zastanawiasz się nad zamówieniem?

Zamów zestaw testowy
5 posiłów za 34,99 PLN

Zamów teraz
catering dietetyczny lublin

Skontaktuj się
z vikingiem

albert
bulb paint1 paint2
bo-kuchnia-vikinga to-mądry wybór-jest! albert-signature
albert-mobile