Catering dietetyczny Poznań

Każdy lubi dobrze zjeść, ale nie każdy lubi gotować. Jeśli nawet są chęci, czasu nierzadko brakuje. W Kuchni Vikinga lubimy dobrze karmić, a nasze posiłki na cały dzień dostarczymy Ci pod drzwi. Zapoznaj się z naszą ofertą cateringu w Poznaniu i przekonaj się, że warto.

viking
Catering dietetyczny Poznań 2

Dla kogo jest catering dietetyczny w Poznaniu?

Tak naprawdę dla każdego. W Kuchni Vikinga stawiamy na elastyczność oraz różnorodność, dlatego w naszej ofercie znajdziesz aż 16 różnych diet. Znajdzie się coś i dla wegetarianów, weganów, sportowców, osób na diecie odchudzającej, zmagających się z Hashimoto, a nawet dla dzieci.

To nie wszystko. Prawie wszystkie z naszych diet możesz dostosować do swojego zapotrzebowania kalorycznego. Dostosowujemy się też do potrzeb alergików. Jeśli jest coś, czego bardzo nie lubisz – daj nam o tym znać, a zamienimy posiłki.


Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze

Wiemy, jak dużo spraw na głowie może mieć przeciętny Polak. Przedsiębiorcy skupiają się wyłącznie na pracy, przez co zapominają o zakupach, gotowaniu i zamawiają coś na szybko. Rodzice oprócz pracy mają na głowie odrabianie lekcji z dzieckiem, zajęcia dodatkowe, stres związany ze szkołą i nauką zdalną. Młodzi ludzie, goniący za karierą, nie mają czasu na „stanie przy garach” przysłowiowe pół dnia.

Z dietą pudełkową w Poznaniu nie musisz martwić się o to, co zjesz danego dnia. Codziennie rano dostarczymy pod Twój dom lub do biura 5 zbilansowanych, różnorodnych i pysznych posiłków. Zaoszczędzimy Twój czas na zakupy, gotowanie, sprzątanie po jedzeniu.

Myślisz, że to nie dla Ciebie, bo za drogo? Zrób eksperyment. Sprawdź nasze ceny, podlicz sobie, ile w miesiącu wydajesz na jedzenie w domu i na mieście. Weź pod uwagę czas, jaki musiałbyś poświęcić na wymyślanie tak różnorodnej diety oraz przygotowywanie posiłków. Gwarantujemy, że w ogólnym rozrachunku zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.Catering dietetyczny w Poznaniu to nie tylko diety składające się z 5 posiłków dziennie. Możesz wybrać np. opcję Posiłek Vikinga Extra, w którego skład wchodzi II śniadanie i obiad. To idealna opcja dla tych, którzy śniadania i kolację wolą zrobić sami, ale cały dzień są poza domem.


Catering dietetyczny w Poznaniu przyjazny dzieciom

Wspomniana wcześniej nauka zdalna w szkołach to nie tylko problem dla rodziców, ale też dzieci, które całe dnie muszą spędzać przed komputerem. W Kuchni Vikinga oferujemy specjalne menu Viking Junior, które ucieszy nie jednego milusińskiego.

Wiemy, że dzieci bywają wybredne, dlatego staramy się tak urozmaicać nasze dania, by były nie tylko smaczne, ale i apetycznie wyglądały. Dzieciaki otrzymują wartościowe posiłki, które chętnie zjadają, a rodzice nie muszą się martwić, że uczą się „na głodniaka”.

W Kuchni Vikinga stawiamy na różnorodność i wysoką jakość składników. Staramy się, by nasze menu było na tyle urozmaicone, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Nieważne, czy jesteś sportowcem, czy masz nietolerancję laktozy, nie jesz mięsa – z nami odkryjesz nowe smaki i z ciekawością będziesz czekał na kolejną dostawę jedzenia.