Catering dietetyczny Warszawa

Niektórzy mieszkańcy stolicy pracują niemal non stop. Godzinami przesiadują w biurach, stołują się byle jak i byle gdzie. Odpowiedzią na potrzeby ludzi sukcesu ze stolicy jest catering dietetyczny w Warszawie. To prosty i zarazem bardzo zdrowy pomysł na pyszne posiłki każdego dnia. Nie musisz już jeść fast foodów albo wciąż tych samych kanapek. U nas znajdziesz różnorodność jakiej potrzebuje Twój organizm.

viking
Catering dietetyczny Warszawa 2

Catering dietetyczny w Warszawie to rozsądna inwestycja

Jeżeli myślisz, że dieta pudełkowa jest za droga i lepiej samemu zrobić cokolwiek lub odgrzać „gotowca”, grubo się mylisz. Dania typu fast food są wysoko przetworzone i choć zapłacisz mniej niż za wartościowy posiłek choćby w restauracji, ich regularne spożywanie negatywnie wpłynie na Twoje zdrowie i sylwetkę.

Zaniedbanie zdrowia wiąże się z częstszymi wizytami u lekarza, a nawet poważnymi chorobami, których leczenie jest kosztowne. Dlatego zdrowszą alternatywą jest wybór cateringu dietetycznego. Wykwalifikowany dietetyk zadba o balans Twojej diety. W naszych posiłkach nie brakuje niezbędnych wartości odżywczych, a jakość używanych produktów stawiamy na pierwszym miejscu.

Ceny naszego cateringu dietetycznego uzależnione są od rodzaju diety, kaloryki oraz czasu otrzymywania posiłków. Im dłużej, tym taniej. W cenie masz nie tylko pyszne i zdrowe posiłki, ale i dojazd pod wskazany adres.


Różnorodność – drugie imię diety w Warszawie

W ofercie Kuchni Vikinga mamy 16 różnych diet. Śmiało zakładamy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W diecie pudełkowej Warszawa stawiamy na różnorodność smaków, komponujemy pomysłowe zestawy posiłków, zgodnie z założonym limitem kalorii.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. dietę dla wegan (Vegan lub Wege + Ryby), osób aktywnych fizycznie (Active), cierpiących na nietolerancję laktozy (Bez laktozy) czy problemy trawienne (Soft). Nie zapomnieliśmy również o Waszych pociechach (dieta Viking Junior). Jak widzisz, dla każdego coś pysznego!

Znamy takie osoby, które chcą samodzielnie robić śniadania i/lub kolacje, a brakuje im pożywnego posiłku w ciągu dnia. Dla takich Klientów przygotowaliśmy opcję Posiłek Vikinga Extra (II śniadanie i obiad), Progress (obiad i kolacja) lub Ekonomiczna (śniadanie, II śniadanie i obiad). W powyższych zestawach ilość kalorii jest z góry ustalona i niezmienna.

Catering dietetyczny w Warszawie od Kuchni Vikinga dojeżdża na terenie całego miasta. Z samego rana otrzymasz wartościowe posiłki, skomponowane specjalnie pod Twoją dietę. Nie musisz już martwić się o samodzielne wymyślanie jadłospisu, stanie w kolejkach na zakupach, ani o czasochłonne gotowanie. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie pyszne posiłki i każdego dnia będziesz czekał na więcej.

Z nami nie musisz martwić się o nudę na talerzu. Cenimy sobie Twój czas i zdajemy sprawę, że nie musisz lubić gotować ani znać się na bilansach kalorycznych. W Kuchni Vikinga dokładamy wszelkich starań, aby catering Warszawa był smaczny, kolorowy i przede wszystkim zdrowy. Nie ma u nas miejsca na nudę. Przekonaj się sam!