Catering dietetyczny w Olsztynie

Nie odkładaj siebie na jutro — odłóż na jutro wszystko inne, bo teraz jest najlepszy czas, by o siebie zadbać. Zostań tam, gdzie jesteś, a resztę zostaw nam. Będziemy towarzyszyć Ci w tym procesie!

Poznałeś już catering dietetyczny w Olsztynie?

viking
Catering dietetyczny w Olsztynie 2

To 16 rodzajów diet, codziennie 35 propozycji dań do wyboru w zależności od tego, na co masz ochotę, hermetycznie pakowane posiłki, które lądują prosto pod Twoimi drzwiami każdego ranka, doświadczeni specjaliści dbający o ich smak i testerzy jakości czuwający nad całym procesem. Ale zacznijmy od początku..


Oszczędzaj czas, zdrowie i pieniądze z dietą pudełkową w Olsztynie

Od 4 lat, regularnie dostarczamy catering dietetyczny na terenie Polski, ciągle poszerzając obszary naszej działalności, punkty stacjonarne i rodzaje diet. Jesteśmy zawsze o krok przed naszymi Klientami — wychodzimy naprzeciw im i ich potrzebom oraz oczekiwaniom.

Mamy świadomość, że przyszło nam żyć w dobrych, pełnych możliwości, ale niesprzyjających zdrowiu czasach. Wszyscy gdzieś pędzimy — do lepszej pracy, większego domu, droższego samochodu, trwalszych relacji i prywatnych osiągnięć. To wszystko wymaga od nas dobrej organizacji i czasu, który coraz częściej wymyka nam się przez palce. Trudno wygospodarować w tym wszystkim czas dla siebie, a jeszcze trudniej znajdować go regularnie by o siebie dbać i kontrolować swój stan zdrowia, samopoczucia i kondycji fizycznej. Nieliczni z nas mają czas na spokojne zjedzenie posiłku, nie mówiąc o ich przygotowywaniu, wyszukiwaniu odpowiednich produktów, zakupach i wplataniu do jadłospisu  różnorodnych składników i minerałów, których potrzebuje nasz organizm. Tymczasem rodzaj spożywanej diety wpływa nie tylko na nasz układ metaboliczny, ale konsekwencje idą znacznie dalej. Nie bez powodu mówi się, że jesteśmy tym, co jemy. Spożywane przez nas produkty wpływają na nasz układ hormonalny, odpornościowy, pamięć, koncentrację, mięśnie, ale także na samopoczucie. Kiedy mamy wielkie plany, ambitne marzenia i cele, często tym, co przeszkadza w ich realizacji, jest nasz stan fizyczny, dolegliwości czy schorzenia. Stres temu nie sprzyja, potęgując je i wyrzucając na pierwsze tło. Jak znaleźć w tym pędzie czas, by odpowiednio zadbać o to co najważniejsze? Niewątpliwie potrzeba do tego odpowiedniej wiedzy, doświadczenia, swobody w kuchni i niezliczonej ilości pomysłów, aby dieta nie była nudna i powtarzalna, a jednocześnie bogata we wszystkie składniki odżywcze, na które nasz organizm ma zapotrzebowanie. Posiadamy specjalistów odpowiedzialnych za każdy etap procesu przygotowywania dań, którzy czuwają nad jego przebiegiem, od kucharzy, diabetologów, dietetyków, cukierników, po testerów jakości i logistyki. W cateringu dietetycznym w Olsztynie zajmiemy się Twoim jadłospisem! Powiedz nam tylko…


W diecie pudełkowej w Lublinie masz wybór

Co lubisz? Jakie dania preferujesz? Lubisz mięso, ryby, zupy, a może sałatki? Co powiesz na smoothie albo shake’a? Chciałbyś, ale masz problemy z jelitami, hashimoto albo trawieniem? Potrzebujesz zrzucić parę kilogramów, ale Twoje zamiłowanie do smacznych posiłków jest silniejsze i misja wciąż kończy się niepowodzeniem? Co jeśli powiemy Ci, że nie musisz rezygnować wraz z kaloriami z przyjemności z jedzenia? W cateringu dietetycznym w Olsztynie oferujemy 16 diet do wyboru, nad których tworzeniem codziennie pracuje wykwalifikowany zespół. Specjaliści wyliczają składniki odżywcze posiłków, które są niezbędne dla Twojego organizmu, ale też czuwają nad ich różnorodnością, smakiem, zawartością odpowiednich witamin i suplementów. To nie tylko bilans kaloryczny — to cały proces, który ma Ci ułatwić codziennie funkcjonowanie, dostarczając Twojemu organizmowi tego, co najlepsze. Niezależnie od tego czy wybierzesz dietę redukcyjną, bez glutenu, laktozy, dla osób z hashimoto, problemami trawiennymi, jelitami, wegetariańską, wegańską, lekką dla kobiet czy dla dzieci, thermo czy ketogeniczną — zapomnisz, że jest to dieta. W diecie pudełkowej w Olsztynie zadbamy o najwyższą jakość smaku, świeżość produktów i niepowtarzalność dań. Twoim zadaniem jest tylko codzienny wybór posiłków, na które masz ochotę spośród 35 propozycji naszych bestsellerów uwielbianych przez Klientów i wariantu kaloryczności diety: 1200, 1500, 2000, 2200, 2500 lub 3000 kcal. Jeśli jednak gotowanie to również Twoja pasja i nie chcesz z niej rezygnować, w diecie pudełkowej w Olsztynie masz możliwość zamówienia min. 3 dań. Oznacza to, że możemy wesprzeć Cię posiłkami w tej porze dnia, w której nie masz przestrzeni na jej realizację. Co powiesz na śniadanie, drugie śniadanie i obiad? W Twoich rękach pozostawimy przygotowanie podwieczorków i kolacji. Możesz też wybrać drugą opcję, jeśli to rano masz więcej czasu i śniadania oraz drugie śniadania zechcesz przyrządzać samodzielnie. Wybór — jak zawsze w cateringu dietetycznym w Olsztynie — jest po Twojej stronie!


Catering dietetyczny w Olsztynie dla Ciebie i bliskich

Wyobraź sobie, że urządzasz spotkanie towarzyskie. Wiemy, jak bardzo niekomfortowym może być jedzenie innego posiłku, niż ten, który oferujesz gościom. Nasza dieta pudełkowa w Olsztynie ma za zadanie odciążyć Cię od obowiązków okołojedzeniowych i sytuacji problematycznych związanych z jedzeniem, dlatego mamy rozwiązanie również na to. Codziennie, w panelu Klienta masz nie tylko możliwość wybierać spośród przygotowanych przez nas propozycji dań — możesz również zamawiać dodatkowo gotowe dania mięsne, rybne, tatara, albo sałatki. To świetna alternatywa dla wspólnych posiłków z rodziną lub znajomymi. Nie musisz z nich rezygnować! Zachęcamy do tego, by korzystać z tej opcji, bo dobrze wiemy, że posiłki spajają. To chwile, w których rozmowy wydają się prostsze, a spędzanie czasu przyjemniejsze, zwłaszcza kiedy pod ręką mamy ciasto lub inny deser, który catering dietetyczny w Olsztynie również ma w swojej ofercie. Wybrane przez Ciebie produkty dostarczymy pod Twoje drzwi razem z codziennymi posiłkami wybranymi w diecie, albo dietach.. na które decyduje się coraz większa liczba naszych Klientów ze względu na rabaty. W diecie pudełkowej w Olsztynie, zamawiając dwie diety pod ten sam adres, otrzymujesz 10% zniżki, a przy wyborze 3 diet, obejmujemy je rabatem 15%. Możesz więc włączyć do zamówionej przez Ciebie diety dzieci, męża, partnera, przyjaciółkę, współlokatora, albo sąsiadkę. Jedno jest pewne, w cateringu dietetycznym w Olsztynie razem oznacza TANIEJ.