Progress - dieta dla par

Progress

2000 Kcal

Dieta dla tych, którzy po pracy chcą mieć czas dla siebie.

Dieta progress dedykowana jest szczególnie zapracowanym osobom, które w ciągu dnia niekoniecznie znajdują czas na gotowanie. Wiem, jak trudno jest pogodzić codzienne obowiązki domowe i zawodowe, nawet w parze. Kiedy większość dnia spędzacie w pracy, domyślam się, że wieczory chcielibyście spędzić we dwoje. Niekoniecznie stojąc przy garach.

Dlatego z myślą o tych, którzy śniadania i posiłki robią sami, ale brakuje im pysznego obiadu i kolacji, przygotowałem dietę dla zapracowanych. To idealna alternatywa, ponieważ w cenie otrzymujecie dwa różne obiady oraz pożywną kolację. Dzięki temu popołudnie i wieczór macie tylko dla siebie oraz dla swoich pasji.

Dieta pudełkowa dla par – już nie martwisz się o jedzenie po pracy

Wyobrażam sobie, jak oboje siedzicie spokojnie w pracy, zadań „na wczoraj” przybywa, a Wam po głowie plącze się myśl: „co zrobić na obiad?”. Koncentracja spada, zaczynacie się dodatkowo stresować i próbować przeorganizować plan dnia, żeby mieć jeszcze czas na zakupy i gotowanie.

Dzięki mojej Kuchni i całemu zdolnemu zespołowi już nie musicie się tym przejmować. Rano pod Wasze drzwi dostaniecie paczkę z dwoma obiadami oraz kolacją. Dzięki temu głowa będzie spokojna, a Wy możecie spędzić wieczór jak tylko chcecie.

Dieta dla par wyróżnia się tym, że idealnie uzupełnia Wasz codzienny jadłospis. Obiad to jeden z ważniejszych posiłków podczas dnia, ponieważ po pracy człowiek nie marzy o niczym innym, jak zjeść coś ciepłego i odpocząć. Po co macie wydawać krocie na stołowanie się w restauracjach lub kupować coś “na szybko”? To nie jest zdrowsza opcja, a i często wcale nie najtańsza.

Wybierzcie naszą dietę dla par i cieszcie się spokojem po pracy. Dostarczymy do Was pożywne posiłki, które wystarczy tylko odgrzać. Po ciężkim dniu w pracy nie ma nic lepszego jak ciepły posiłek, zrobiony dla Was z pasją.

Całość ma 2000 kcal i dostępna jest już za 43.90 zł za dzień! To chyba opłacalne, prawda?

Dieta Progress składa się z

Białko30%

Węgle40%

Tłuszcze30%

Kcal

  • 2000

Cały zestaw

  • 44.9 zł

Tło
Dziewczyna na szarym tle
Automatycznie naliczające się rabaty.
Rabaty nie łączą się.
Rabat od Kuchni Vikinga