Catering dietetyczny Łódź

Tu najlepszy catering dietetyczny w Łodzi! Słyszeliśmy, że nie masz czasu na gotowanie.. Nie pałasz też podobno miłością do zakupów spożywczych, wybierania pełnowartościowych produktów, wymyślania potraw i sprzątania po gotowaniu posiłków. Twój organizm nie lubi tego, dlatego przejmujemy dowodzenie! Zdrowo, pożywnie i pysznie — z nami tak może wyglądać Twój codzienny jadłospis. 

viking
Catering dietetyczny Łódź 2

Doświadczeni kucharze, cały sztab ekipy logistycznej, dietetyków, diabetologów i testerów jakości to trybiki w naszej Vikingowej machinie.To oni dbają o to, by wybrane przez Ciebie posiłki były smaczne, odpowiednio zbilansowane, hermetycznie zapakowane podczas transportu oraz dowiezione w nienaruszonym stanie i na czas pod wskazany przez Ciebie adres. Ty wybierasz spośród 16 diet, które mamy w ofercie: ketogeniczna, thermo, bez glutenu i laktozy, wegańska, wegetariańska, dla osób zmagających się z hashimoto, problemami z jelitami lub trawieniem, lekka dieta dla Kobiet Ladies Vibes, dieta dla dzieci Viking Junior, dla osób na redukcji i aktywnych fizycznie, oraz z dostępnych wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500 lub 3000 kcal. Dla każdego coś smacznego! Dosłownie — bo w diecie pudełkowej w Łodzi, wybierasz nie tylko rodzaj diety i jej kaloryczność. Decydujesz również, co zjesz na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Kto ma panel Klienta, ten ma władzę — codziennie masz możliwość wyboru dań, na które masz ochotę spośród przygotowanych przez nas 35 bestsellerowych propozycji, ułożonych na podstawie analizy preferencji naszych Klientów.


Oszczędzaj czas, zdrowie i pieniądze z dietą pudełkową w Łodzi

Kondycja fizyczna jest siłą napędową do naszego codziennego funkcjonowania. Aktywny tryb życia i odpowiednia dieta mogą poprawić jej stan. To z kolei wymaga przygotowań i czasu, a jak się okazuje na ten, chronicznie jako społeczeństwo cierpimy. Musimy rezygnować ze swojej listy priorytetów, kosztem innych, bo trudno wygospodarować czas na wszystko, kiedy doba ma tylko 24 godziny. W którym miejscu na liście umieściłeś swoje zdrowie? Bez niego plany, cele i marzenia, nie mają racji bytu. Załóżmy, że ktoś podaruje Ci dodatkowe 2-3 w ciągu dnia, kilkanaście godzin w ciągu tygodnia i kilkadziesiąt w skali miesiąca. Na co je poświęcisz? Dieta pudełkowa w Łodzi, to nie tylko dieta. To misja, która ma na celu podarować Ci kawałek przestrzeni i ułatwić proces postawienia siebie na pierwszym miejscu. Przejmiemy wszystkie Twoje obowiązki związane z jedzeniem — pożegnaj zakupy, kilkumetrowe kolejki w sklepach, poszukiwania najlepszych jakościowo produktów, czytanie składów, wymyślanie posiłków, gotowanie i sprzątanie w kuchni. Wyobraź sobie, że wstajesz rano i nie musisz przyrządzać śniadania. Wracasz z pracy i możesz odpocząć, bo obowiązek przygotowania obiadu spoczywa na nas. Podwieczorek? Kolacja? Je również dostarczymy prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Usiądź wygodnie z książką, z rodziną, poświęć czas na trening lub na to, co od dawna planowałeś i delektuj się przyrządzonymi z największą starannością posiłkami, które dzięki temu, że są hermetycznie zapakowane, możesz zawsze zabrać ze sobą. Życie w biegu, brak koncentracji i stres, to czynniki, które zaburzają nasze procesy żywieniowe. W diecie pudełkowej w Łodzi stwarzamy Ci możliwość regularnego jedzenia. Posiłki dostarczane są rankiem, dzięki czemu masz zapewnione jedzenie na cały dzień, wystarczy, że wyjmiesz je z pudełka o określonych godzinach i poświęcisz czas na znalezienie przyjemności z ich jedzenia bez pośpiechu i stresu.


W cateringu dietetycznym w Łodzi, znajdziesz to, co lubisz

Oferta 16 diet w naszym menu, to efekt obserwacji Klientów, a Ci są równie różnorodni, co nasze potrawy. Dobrze wiemy, że każdy z nas ma inne preferencje kulinarne, niektórzy też z powodu schorzeń i dolegliwości mają je narzucone odgórnie. Jednak dieta pudełkowa w Łodzi nie oznacza nudnych, przewidywalnych posiłków bez smaku. Nie oznacza też powtarzalności i ciągłego gotowania tych samych potraw, czego najlepiej dowodzą nasi kucharze i specjaliści, oferując Klientom codziennie 35 alternatyw, spośród których mogą wybierać menu na kolejny dzień. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, wiemy jednak, że wielu z Was ma problemy z jego zjedzeniem. Niektórzy nie tolerują jajecznicy, inni nie wyobrażają sobie zacząć dnia od śniadania na słodko. Ten zbiór alternatyw powstał po to, byście dali swoim nawykom żywieniowym drugą szansę. Czasem wystarczy odpowiedni bilans kaloryczny, dostosowany do potrzeb Waszego organizmu, czasem inne produkty bazowe, które wpasują się w Wasze kulinarne gusta. W cateringu dietetycznym w Łodzi masz możliwość próbować nowych, nieznanych smaków i potraw, lub pozostać przy bezpiecznych, sprawdzonych daniach, które znasz.

Dieta pudełkowa w Łodzi z rodziną

Do decyzji o diecie jeden krok, ale w cateringu dietetycznym w Lublinie wiemy, że czasem jest on najtrudniejszy, zwłaszcza kiedy obowiązek gotowania wydaje się być nadal aktualny ze względu na męża, dzieci i innych domowników. Ponownie wychodzimy Wam naprzeciw, wprowadzając opcję zamówienia minimalnie nie 5, a 3 posiłków dziennie. W zależności od tego, które momenty dnia poświęcasz na posiłki z rodziną, możesz zamówić śniadanie, drugie śniadanie i obiad, lub posiłki na drugą połowę dnia — obiad, podwieczorek i kolację. 

Dodatkowo, w diecie pudełkowej w Lublinie codziennie masz możliwość dokupić m.in. chleb, masło orzechowe, shake’i i desery, które dowieziemy razem z Twoimi posiłkami. Oferujemy więc nie tylko okrojoną liczbę dań, które pozwolą Ci na wspólne jedzenie posiłków z rodziną, ale też składniki, które pomogą je przyrządzić z dostawą prosto pod drzwi. Mamy też coś dla Twoich gości — zawsze możesz skorzystać z opcji domówienia gotowych posiłków na kolejny dzień w postaci sałatek, dań z mięsem czy rybą, dzięki którym podczas wizyty Twoi goście mogą zjeść smaczne, pożywne i zdrowe posiłki razem z Tobą. 


Tania dieta pudełkowa w Lublinie

Jak często Twoje preferencje posiłków na kolejny dzień, różniły się od tego, na co ochotę mieli pozostali domownicy? Trwająca debata wyrzucała na pierwsze tło naleśniki na słodko, kurczaka z warzywami, albo lekką sałatkę. Nie sposób sprostać oczekiwaniom wszystkich.. wówczas musielibyśmy przygotowywać posiłki dla każdego oddzielnie.

Z rozwiązaniem przychodzi dieta łączona w cateringu dietetycznym w Lublinie, z której chętnie korzystają pary, współlokatorzy, sąsiedzi i rodziny. Nic dziwnego — dzięki różnorodności diet, jesteśmy w stanie sprostać kulinarnym upodobaniom każdego smakosza, wystarczy, że adres dostawy będzie ten sam. Przy okazji oszczędzacie, bo Wasze zamówienia obejmujemy specjalnym rabatem — przy zamówieniu dwóch diet pod jeden adres, obowiązuje rabat w wysokości 10%, a w przypadku trzech diet – 15% zniżki. 

Smacznie, zdrowo, pożywnie, różnorodnie i wspólnie – dieta pudełkowa w Lublinie taka jest.