• Catering dietetyczny Łódź

  catering dietetyczny Łódź

  Tu najlepszy catering dietetyczny w Łodzi! Słyszeliśmy, że nie masz czasu na gotowanie.. Nie pałasz też podobno miłością do zakupów spożywczych, wybierania pełnowartościowych produktów, wymyślania potraw i sprzątania po gotowaniu posiłków. Twój organizm nie lubi tego, dlatego przejmujemy dowodzenie! Zdrowo, pożywnie i pysznie — z nami tak może wyglądać Twój codzienny jadłospis.

  strzałka w dół
  catering dietetyczny Łódź

Catering dietetyczny w Łodzi to coś więcej niż dieta

Czy jedzenie może być pasją? Z cateringiem dietetycznym w Łodzi — może! Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś z rana zaspać i nie zdążyć zjeść śniadania, spóźnić na autobus i nie zjeść obiadu albo utknąć w korkach i ominąć porę kolacji. Głód, pośpiech, frustracja, wymyślanie na szybko posiłków — takie sytuacje potrafią przynieść rozdrażnienie i pozbawić nas przyjemności z jedzenia, na które nie pozostaje zbyt wiele czasu. Te sytuacje nie wydarzają się, kiedy gotowe, przyrządzone z największą starannością posiłki masz zawsze przy sobie. Nie musisz robić zakupów i wracać kilka razy do sklepu, bo któregoś składnika zabrakło, nie musisz gotować ani sprzątać kuchni. Wystarczy, że otworzysz pojemnik z wcześniej wybranym przez Ciebie posiłkiem i odnajdziesz w nim przyjemność z jedzenia. Oprócz siedmiu opcji kaloryczności do wyboru (1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500, 3000 kcal), w cateringu dietetycznym w Łodzi codziennie możesz wybierać z 35 propozycji dań przygotowanych przez naszych szefów kuchni. Alternatywy komponowane są na podstawie najchętniej wybieranych dań przez naszych Klientów. Nie lubisz ryb, dżemu albo twarogu? Koniecznie daj nam o tym znać — chcemy, by dostarczone do Ciebie posiłki odpowiadały Twoim upodobaniom kulinarnym. A może chcesz spróbować czegoś nowego? Wybór spośród 35 posiłków daje Ci możliwość jedzenia tak jak lubisz, lub odkrywania tego, co możesz polubić!

 • Supreme

  Supreme

  Kcal

  Najwyższy wariant Wyboru menu. Aż 40 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Basic

  Basic

  Kcal

  Podstawowy wariant Wyboru menu. Znajdziesz w nim 15 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Ladies Vibes

  Ladies Vibes

  Kcal

  Dieta (nie) tylko dla Kobiet. Codziennie 15 propozycji lekkich posiłków do wyboru.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Comfort

  Comfort

  Kcal

  Rozszerzony wariant Wyboru menu. Wybieraj komfortowo z 25 różnorodnych propozycji posiłków każdego dnia.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Low Carb

  Low Carb

  Kcal

  Odpowiedni sposób żywienia to już nie tylko noworoczne postanowienia – to styl życia, który narzuca nam coraz bardziej świadome społeczeństwo.

  Białko25%

  Węgle25%

  Tłuszcze50%

 • Types of Vege

  Types of Vege

  Kcal

  Dieta z wyborem wykluczająca mięso pochodzenia zwierzęcego. Bazę diety stanowią posiłki: wege, wege+ryby oraz vegan

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Standard

  Standard

  Kcal

  Dieta odchudzająca dla osób, które mają wysokie oczekiwania i potrzeby żywieniowe.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Active Pro

  Active Pro

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy dużo trenują, chcą zbudować masę mięśniową i prowadzą aktywny tryb życia.

  Białko25%

  Węgle40%

  Tłuszcze35%

 • Low IG

  Low IG

  Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zmniejszyć skoki cukru.

  Białko25%

  Węgle35%

  Tłuszcze40%

 • Keto Fusion

  Keto Fusion

  Kcal

  Dieta wysokotłuszczowa wprowadzająca w stan ketozy. W 8 posiłkach do wyboru każdego dnia można znaleźć ryby, jaja, orzechy, pestki, czerwone mięso, drób i różnorodne oleje.

  Białko20%

  Węgle5%

  Tłuszcze75%

 • Soft

  Soft

  Kcal

  Lekka dieta dla osób z problemami trawiennymi.

  Białko25%

  Węgle45%

  Tłuszcze30%

 • Made By Chef

  Made By Chef

  Kcal

  Restauracyjna jakość jedzenia zamknięta w pudełku! Dopieszczone, niebanalne i pełnowartościowe posiłki.

  Białko20%

  Węgle40%

  Tłuszcze40%

 • Ekonomiczna

  Ekonomiczna

  Kcal

  Dieta dla zabieganych, którzy nie mają czasu lub chęci na przygotowywanie śniadań i obiadu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Less gluten & lactose

  Less gluten & lactose

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy chcą ograniczyć spożycie laktozy i glutenu.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Ekonomiczna Wege

  Ekonomiczna Wege

  1200 Kcal

  Dieta dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale chcą mieć w diecie ryby

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Detoks sokowy

  Detoks sokowy

  Kcal

  3-dniowa dieta dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z toksyn.

  Białko%

  Węgle%

  Tłuszcze%

 • Hashimoto

  Hashimoto

  Kcal

  Dieta przy niedoczynności tarczycy.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

 • Fodmap

  Fodmap

  Kcal

  Dieta dla tych, którzy zmagają się z problemami żołądkowo-jelitowymi.

  Białko20%

  Węgle45%

  Tłuszcze35%

Podany rozkład makroskładników jest średnią tygodniową

catering dietetyczny Łódź

Oszczędzaj czas, zdrowie i pieniądze z dietą pudełkową w Łodzi

Kondycja fizyczna jest siłą napędową do naszego codziennego funkcjonowania. Aktywny tryb życia i odpowiednia dieta mogą poprawić jej stan. To z kolei wymaga przygotowań i czasu, a jak się okazuje na ten, chronicznie jako społeczeństwo cierpimy. Musimy rezygnować ze swojej listy priorytetów, kosztem innych, bo trudno wygospodarować czas na wszystko, kiedy doba ma tylko 24 godziny. W którym miejscu na liście umieściłeś swoje zdrowie? Bez niego plany, cele i marzenia, nie mają racji bytu. Załóżmy, że ktoś podaruje Ci dodatkowe 2-3 w ciągu dnia, kilkanaście godzin w ciągu tygodnia i kilkadziesiąt w skali miesiąca. Na co je poświęcisz? Dieta pudełkowa w Łodzi, to nie tylko dieta. To misja, która ma na celu podarować Ci kawałek przestrzeni i ułatwić proces postawienia siebie na pierwszym miejscu. Przejmiemy wszystkie Twoje obowiązki związane z jedzeniem — pożegnaj zakupy, kilkumetrowe kolejki w sklepach, poszukiwania najlepszych jakościowo produktów, czytanie składów, wymyślanie posiłków, gotowanie i sprzątanie w kuchni. Wyobraź sobie, że wstajesz rano i nie musisz przyrządzać śniadania. Wracasz z pracy i możesz odpocząć, bo obowiązek przygotowania obiadu spoczywa na nas.

Zamów dietę

Edukujemy naszych klientów w Łodzi

Publikujemy użyteczne i praktyczne treści z poradami dotyczącmi diety, racjonalnego odżywiania oraz zdrowego trybu życia.

W Dieta pudełkowa w Łodzi z rodziną

Stół to serce każdego domu. To przy nim zbierają się domownicy, rodzina i odwiedzający nas goście. Dieta pudełkowa w Łodzi nie jest przeszkodą we wspólnym jedzeniu, wręcz przeciwnie — wychodzi Ci naprzeciw, bo każdego dnia, przy wyborze posiłków, które mamy dostarczyć kolejnego ranka pod Twoje drzwi, możesz zamówić dodatkowo gotowe dania, którymi poczęstujesz swoich bliskich. W zależności od tego co lubią, możesz zaskoczyć ich sałatką, zupą, daniem z mięsem lub posiłkiem z rybą. W ofercie znajdują się też desery, oraz produkty dodatkowe, które idealnie posłużą jako zdrowa przekąska — shake’i, smoothie czy masło orzechowe i chleb razowy. Zapewniamy więc nie tylko dietę, zwalniamy Cię również z obowiązku wymyślania dań dla gości i całego procesu związanego z ich przyrządzeniem, oferując gotowe posiłki z naszego menu.

Zamów dietę
catering dietetyczny Łódź

Tania dieta pudełkowa w Łodzi

Podwieczorek? Kolacja? Je również dostarczymy prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Usiądź wygodnie z książką, z rodziną, poświęć czas na trening lub na to, co od dawna planowałeś i delektuj się przyrządzonymi z największą starannością posiłkami, które dzięki temu, że są hermetycznie zapakowane, możesz zawsze zabrać ze sobą. Życie w biegu, brak koncentracji i stres, to czynniki, które zaburzają nasze procesy żywieniowe. W diecie pudełkowej w Łodzi stwarzamy Ci możliwość regularnego jedzenia. Posiłki dostarczane są rankiem, dzięki czemu masz zapewnione jedzenie na cały dzień, wystarczy, że wyjmiesz je z pudełka o określonych godzinach i poświęcisz czas na znalezienie przyjemności z ich jedzenia bez pośpiechu i stresu.

Zamów dietę
catering dietetyczny Łódź
Drużyna Vikinga Łódź

Dieta pudełkowa w Łodzi to ludzie!

Doświadczeni kucharze, cały sztab ekipy logistycznej, dietetyków, diabetologów i testerów jakości to trybiki w naszej Vikingowej machinie. To oni dbają o to, by wybrane przez Ciebie posiłki były smaczne, odpowiednio zbilansowane, hermetycznie zapakowane podczas transportu oraz dowiezione w nienaruszonym stanie i na czas pod wskazany przez Ciebie adres. Ty wybierasz spośród 16 diet, które mamy w ofercie: ketogeniczna, thermo, bez glutenu i laktozy, wegańska, wegetariańska, dla osób zmagających się z hashimoto, problemami z jelitami lub trawieniem, lekka dieta dla Kobiet Ladies Vibes, dieta dla dzieci Viking Junior, dla osób na redukcji i aktywnych fizycznie, oraz z dostępnych wariantów kaloryczności: 1200, 1500, 1600, 2000, 2200, 2500 lub 3000 kcal. Dla każdego coś smacznego! Dosłownie — bo w diecie pudełkowej w Łodzi, wybierasz nie tylko rodzaj diety i jej kaloryczność. Decydujesz również, co zjesz na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Kto ma panel Klienta, ten ma władzę — codziennie masz możliwość wyboru dań, na które masz ochotę spośród przygotowanych przez nas 35 bestsellerowych propozycji, ułożonych na podstawie analizy preferencji naszych Klientów.

Poznaj drużynę Vikinga

Transport Vikinga Łódź

Korzystając z diety pudełkowej w Łodzi masz wybór

Dodatkowo, w diecie pudełkowej w Łodzi codziennie masz możliwość dokupić m.in. chleb, masło orzechowe, shake'i i desery, które dowieziemy razem z Twoimi posiłkami. Oferujemy więc nie tylko okrojoną liczbę dań, które pozwolą Ci na wspólne jedzenie posiłków z rodziną, ale też składniki, które pomogą je przyrządzić z dostawą prosto pod drzwi. Mamy też coś dla Twoich gości — zawsze możesz skorzystać z opcji domówienia gotowych posiłków na kolejny dzień w postaci sałatek, dań z mięsem czy rybą, dzięki którym podczas wizyty Twoi goście mogą zjeść smaczne, pożywne i zdrowe posiłki razem z Tobą.

Catering dietetyczny Łódź przy wspólnym stole

Różnorodność to drugie imię oferowanych przez nas diet, ale ma odzwierciedlenie w niejednym domu, w postaci spożywanych przez domowników posiłków. Nietolerancje, preferencje smakowe, schorzenia, inny tryb życia, wiek – te czynniki często sprawiają, że ciężko pogodzić gotowanie jednego posiłku dla wszystkich. Opcją, która ułatwia podtrzymanie wspólnego jedzenia jest możliwość zamawiania dodatków dostępnych na naszej stronie. Znajdziesz tam gotowe dania, które możesz zamówić dla swojej rodziny, przekąski, shakei lub codzienne produkty typu chleb i woda. Znajdzie się też coś słodkiego! Zamówione produkty dostarczymy razem z Twoją dietą.

Zobacz cennik
catering dietetyczny Łódź

Tania dieta pudełkowa w Łodzi

W cateringu dietetycznym w Łodzi masz także możliwość manewrowania posiłkami. Jeśli obawiasz się, że pięć przygotowanych przez nas posiłków to dla Ciebie za dużo, lub chcesz pewien czas w ciągu dnia poświęcić na gotowanie i jedzenie z rodziną Waszych domowych specjałów, masz możliwość zamówienia trzech dań. Powiedz nam, jak wygląda Twój dzień? Które jego momenty stwarzają Ci przestrzeń na pielęgnowanie tych chwil, a w których potrzebujesz naszego wsparcia posiłkami? Twoje potrzeby to nasz priorytet, dlatego skonstruowaliśmy ofertę diety pudełkowej w Łodzi tak, by zamiast problemów, stwarzała rozwiązania, dzięki którym jej zamówienie nie będzie problematyczne ani dla Ciebie, ani dla Twojej rodziny i nie zaburzy rodzinnej rutyny. Świetnym rozwiązaniem jest również wybór kilku diet pod jeden adres, który gwarantuje niższe ceny — przy zamówieniu dwóch diet obowiązuje zniżka 10%, a w przypadku trzech diet - 15% rabatu.

Wybór posiłków Vikinga Łódź Wybór posiłków Vikinga Łódź

Nie musi to być dieta rodzinna, równie dobrze możesz zaprosić do dołączenia sąsiadkę, przyjaciółkę lub koleżankę z biura. Szeroki wybór diet i poszczególnych posiłków sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać kulinarnym upodobaniom każdego.

Zastanawiasz się nad zamówieniem?

Zamów zestaw testowy
5 posiłów za 34,99 PLN

Zamów teraz
catering dietetyczny Łódź

Skontaktuj się
z vikingiem

albert
bulb paint1 paint2
bo-kuchnia-vikinga to-mądry wybór-jest! albert-signature
albert-mobile